J. Naď dnes odcestuje do Izraela obstarávať radary a pýtať si rady na boj s pandémiou

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Martin Baumann

Bratislava 10. marca (TASR) – Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽANO) odcestuje v stredu na zahraničnú služobnú cestu do Izraela. Na programe má bilaterálne rokovanie s izraelským ministrom obrany Bennym Gantzom. TASR o tom informovala Martina Kovaľ Kakaščíková, hovorkyňa rezortu obrany.

Ministri budú rokovať o pripravovanej zmluve k obstaraniu novej rádiolokačnej techniky pre Ozbrojené sily SR či o spolupráci slovenského a izraelského obranného priemyslu.

Témou rokovaní by mala byť aj obranná spolupráca oboch krajín a tiež aktuálna situácia v súvislosti s ochorením COVID-19.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “J. Naď dnes odcestuje do Izraela obstarávať radary a pýtať si rady na boj s pandémiou

  • 10. marca 2021 at 18:07
    Permalink

    „…obranná spolupráca oboch krajín…“
    VLASTIZRADCOVIA???

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *