Klame SaS-ka, Kolíková alebo médiá hlavného prúdu?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

SaS: Článok o dohodách s ministerkou M. Kolíkovou a budúcej koalícii je klamstvom

      Bratislava 21. marca (TASR) – Informácie o údajných dohodách medzi stranou SaS a ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (Za ľudí), že by sa stala volebnou líderkou liberálov v predčasných voľbách, sú klamstvom. Rovnako sú nepravdivé správy o vytváraní budúcich spojenectiev SaS so stranou PS a tichou podporou Hlasu-SD. Liberáli to napísali v tlačovej správe, reagujúcej na článok, ktorý vyšiel na portáli denníka Pravda v sobotu (20.3.) večer.


      „Dôrazne sa voči týmto klamstvám ohradzujeme, čitatelia sú nimi zavádzaní. Aj z toho dôvodu budeme žiadať o opravu podľa tlačového zákona,“ tlmočil stanovisko SaS hovorca strany Ondrej Šprlák.


      Zdôraznil, že je absurdné naznačovať „pretláčanie ministerky Kolíkovej“, ak sa SaS viackrát vyjadrila, že post predsedu vlády patrí OĽANO.

„My veríme, že hnutie dokáže ponúknuť aj ďalšieho premiéra. Taktiež sme uviedli, že sme proti predčasným voľbám a opakovane sme zdôrazňovali, že za ne nezahlasujeme, “ uviedol Šprlák.


      Ostro odmietol i špekulácie o diskusiách, ktoré by mali mať za cieľ dohodnúť koalíciu po predčasných voľbách. „Žiadny z predstaviteľov SaS nerokoval a nerokuje s nikým z Hlasu či PS,“ oznámil Šprlák.


      Denník Pravda napísal, že ministri za SaS s určitosťou podajú na začiatku budúceho týždňa demisiu a ministerka spravodlivosti prestúpi k liberálom, pričom mala dostať ponuku stať sa volebnou líderkou SaS v predčasných voľbách. O takejto predstave mal dokonca šéf SAS Richard Sulík informovať prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Klame SaS-ka, Kolíková alebo médiá hlavného prúdu?

 • 21. marca 2021 at 13:52
  Permalink

  SS a Kolíková by sa k sebe hodili. Rovnaká surovosť, cynizmus– KAMENE.

  Reply
 • 21. marca 2021 at 15:02
  Permalink

  Haha a začína sa rozjasnievať , všetko smeruje do starých koľají .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *