Ľ. Blaha: Krajčí priznal(video), že počty nakazených stúpajú, lebo sa ľudia chodia testovať

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Poslanec Ľuboš Blaha nešetril ministra Krajčího, ktorého nachytal pri tom, ako sám minister zdravotníctva Krajčí označil ako jeden z dôvodov stúpania počtu nakazených testovanie.

Facebook Ľuboš Blaha:

Toto je číre šialenstvo, čo sa deje na Slovensku:

 1. Minister zdravotníctva Marek Krajčí na tlačovej konferencii triumfálne potvrdil, že čísla nakazených nám rastú, lebo ľudia sa chodia testovať. Takúto facku od vlastného ministra už Matovič dlho nedostal.
 2. Toto je otvorené priznanie vlády, že celoplošné testovanie nieže nijako nepomohlo – ono dramaticky zhoršilo situáciu. Krajčí potvrdil, čo my hovoríme už od októbra – kvôli Matovičovmu testovaniu na Slovensku umierajú ľudia v tisícoch.
 3. Ešte raz: nútia ľudí do testovania, znásilňujú ich, vyhrážajú sa im a potom im nadávajú, že čísla rastú, lebo ľudia plnia ich príkazy a musia sa testovať. Tlieskam. To je taká Hlava XXII., že takú by ani Joseph Heller nevymyslel.
 4. Mimochodom, všimli ste si, že už na Slovensku vybuchla druhá „atómová bomba“ a rovnako ako po výbuchu prvej v novembri, nestalo sa nič. Čísla ďalej utešene rastú, v smrtnosti sme druhí najhorší na svete a vláda nezverejnila ani oficiálne čísla, s ktorými by sa dalo vedecky pracovať.
 5. Ako upozorňuje matematik Richard Kollár, citujem: „Netuším, ako u nás dopadol plošný skríning. Ak to niekto vie, nech dáta zverejní, lebo žiadne nie sú.“
 6. Prepánakráľa, na čo to bolo všetko dobré? Jediný, kto mal z celého testovania osoh, bola trnavská firma napojená na vládu… Zjavne niekto potreboval poriadny kšeftisko.
 7. A viete, čo je na tom najhoršie? Že umierajú ľudia. A nemyslím teraz len tých, čo umierajú na Covid. Matovič akosi celkom zabudol na to, že existujú aj iné choroby. Vytvorili tu takú paniku, že prakticky zlikvidovali preventívne vyšetrenia na rakovinu či iné choroby. Čaká nás zdravotnícka katastrofa.
 8. Ale tu sa nerieši nič, len Matovičove špajchle a detinské hádky v koalícii. Včera a predvčerom to bol priam súboj titánov, mozgové sily si zmerala Miss Maturita s najznámejšou bábkoherečkou na Slovensku.
 9. Tento vyrovnaný dramatický súboj zvládla lepšie Miss Maňuška, gratulujeme a odporúčame pani Nicholsonovej okamžitý odchod z politiky – kanálmi. Takáto hanba. SaS pôjde kvôli Nicholsonovej ku dnu.
 10. Vláda je v rozklade, umierajú ľudia, vyschíňa ekonomika a viete, čo rieši naša drahá prezidentka? Navaľného a Bielorusko. Namiesto toho, aby bojovala za Slovákov, ona rieši furt Putina a Lukašenka – bože, nech sa už konečne preberie. Milá pani Čaputová, ste hlava nášho štátu, tak riešte Slovensko a Slovákov!
 11. Možno ste si nevšimli, ale Slovensko sa prepadlo v rebríčku demokracie o 5 miest a z väzby tu nejakí Matovičovi gestapáci urobili mučiaci nástroj. Dnes by mal Milan Lučanský narodeniny, ale nedožil sa ich – pretože Matovič tu rozpútal teror ako v Tretej ríši a vy to mlčky tolerujete.
 12. Ešte aj právneho zástupcu rodiny Lučanských šikanujú. Škandalizujú ho, vraj oficiálne nie je advokát. A pritom aj to najväčšie teľa musí vedieť, že rodina Lučanských je v prípade poškodená a ich právny zástupca teda nemusí byť advokát – nemusí byť ani len právnik.
 13. A ak si vybrali sudcu, je to ich vec. Prestaňte kopať do generála Lučanského a jeho rodiny. Ešte aj po smrti generála sa ho bojíte, čo?
 14. Tento štát je v totálnom chaose. Umierajú ľudia – na Covid, na rakovinu, na mučiace podmienky vo väzbách. Umierajú kvôli Matovičovi. A tí blázni vo vláde sa len hádajú a hádajú. Toto neskončí dobre.
 15. Milí priatelia, ako som včera avizoval, sledujte po tieto dni vyhlásenia Roberta Fica a strany Smer – budeme vás informovať, kde presne môžete odniesť podpísané hárky na referendum, ak nedôverujete Slovenskej pošte. Oddnes prebiehajú rokovania a detaily vám dáme bezodkladne vedieť.

Referendum je jediná cesta, ako ukončiť celé toto šialenstvo. Je najvyšší čas.

Nižšie je spomínané vyjadrenie Mareka Krajčího:

Videozdroj: Socialisti.sk

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
9 thoughts on “Ľ. Blaha: Krajčí priznal(video), že počty nakazených stúpajú, lebo sa ľudia chodia testovať

 • 10. februára 2021 at 12:31
  Permalink

  „Milá pani Čaputová, ste hlava nášho štátu, tak riešte Slovensko a Slovákov!“
  Keď má niekto hlavu, to ešte neznamená, že má aj mozog; a kto má mozog, to ešte neznamená, že má aj srdce.
  Slováci v prezidentke Čaputovej nemajú ani mozog, ani srdce, majú len hlavu.

  Reply
  • 10. februára 2021 at 15:04
   Permalink

   Prezidentka už rezignovala , po prvom testovaní keď ju vláda a armáda doslova previedla v papučiach cez vodu a zosmiešnila pred celou krajinou tak radšej mlčí a nevyužíva ani tie právomoci , ktoré má .

   Reply
  • 10. februára 2021 at 15:35
   Permalink

   Nuž hlava niekedy naozaj slúži len na to, aby nenapršalo do krku …..

   Reply
 • 10. februára 2021 at 13:30
  Permalink

  Nepochopím, že túto „jaternicu“ stále podporuje viac ako polovica Slovákov.

  Reply
  • 10. februára 2021 at 15:42
   Permalink

   podľa médiií
   V roku 1962 sa pri návšteve Nikitu Chruščova (cca 65 rokov) konl aj pretek v behu na 100 m s prezidentom Kennedym (cca 30 – 40 )rokov. Rádio Jerevan prinieslo výsledky : V preteku s. Chruščova s p. Kennedym sa náš súdruh generálny tajomník umiestnil na čestnom druhom mieste, americký prezident skončil predposledný.
   Kolchozný komentár pre ťažšie liberálnych – bežali len oni dvaja.

   Reply
 • 10. februára 2021 at 15:01
  Permalink

  Keby to nebolo také už naozaj doslova tragické , bolo toto Kocúrkovo na smiech , ale už je to naozaj len kúsok od katastrofy . Vyhlásení tu bolo ako maku „celosvetová veľmoc v testovaní , atómová bomba “ , skríning “ a situácia sa deň odo dňa zhoršuje . Štáty , ktoré netestovali zmierňujú opatrenia ,pretože tam jednoducho použili rozum. Jediná cesta ako sa z toho dostať je referendum .

  Reply
  • 10. februára 2021 at 15:44
   Permalink

   šnúra úspechov je kontinuálna – svetové prvenstvo v testovaní, svetové prvenstvo v umieraní …..
   Vivat matrtaj !

   Reply
 • 10. februára 2021 at 17:43
  Permalink

  Áno, aj ja som si to všimla, až mi rozum zastal.
  A naše „médiá“, naši „odborníci“ … nič? Nič??? Pani „prezidentka“???
  A ľudí pre odmietanie tejto „úžasnej liečby“, lebo tak to prezentujú títo odporní psychopati, vyhadzujú z roboty! Toto je celoplošné nakazovanie a to nemusí mať človek doktorát z medicíny!
  Pán Blaha, už sa nás preboha zastaňte, toto je znásilňovanie, a to v pravom zmysle slova, presne na tejto úrovni sú moje pocity, keď to sledujem v televízii, pocit krajnej bezmocnosti, hnusu a absolútnej degradácie ľudskosti človeka!
  Ja nechcem byť vulgárna, ale je mi z tohto už naozaj zle. Toto sa robí s hospodárskymi zvieratami, keď ich dajú označkovať tetovaním či čipovaním a keď rozhodujú o tom, kedy a ako im dovolia … rozmnožiť sa.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *