Ľ. Blaha: Matovič spustil preteky smrti

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Podpredseda SMER-SD Ľuboš Blaha porovnáva Čínu a ich boj s vírusom a Slovenskom, kde miliárdová Čína dosahuje obdobné výsledky ako 5,5 miliónové Slovensko.

Facebook Ľuboš Blaha:

Som dojatý. Malé päťmiliónové Slovensko porazí veľkú miliardovú Čínu!

 1. Ja som vedel, že to raz musí prísť. Vďaka nášmu skvelému premiérovi – Igor Matovič si to proste odmakal a dostal nás na svetovú špičku, klobúk dolu.
 2. Všetci naňho nadávajú, že je chaotik, ale on si proste ide za svojim. Kto by to bol pred rokom povedal, že sa nám raz podarí konkurovať veľkej Číne?
 3. Ale podarilo sa. Podľa dnešných čísel máme na Slovensku už 4260 obetí Covidu. Za jeden deň to stúplo o 200. Pre porovnanie – v Číne majú k dnešnému dňu 4646 obetí.
 4. Podľa toho, ako Matovič aktuálne nasadil latku (200 obetí denne), by sme Čínu mohli predbehnúť za dva dni – koncom týždňa bude víťazstvo naše. Matovič už pripravuje šampanské.
 5. Zoberte si – malý nenápadný národ, päť a pol milióna obyvateľov a Matovič vďaka svojim fašistickým experimentom s testovaním dokáže vyprodukovať viac obetí, než Čína, ktorá má jeden a pol miliardy. Takéhoto „butchera“ nemajú nikde na svete. Matovič je len jeden.
 6. Pred rokom všetci ukazovali na Čínu a triasli sa z toho, aby sme nemali toľko mŕtvych, čo oni. Za dnešok majú v Číne, myslím, jedného mŕtveho na celé obyvateľstvo. Po minulé dni to boli samé nuly. A náš mimoriadne talentovaný Matovič nám za niekoľko mesiacov pri moci zariadil hneď 200 obetí denne. We are the champions!
 7. Už zase sme svetoví premianti – akurát, že keď vládol Smer, tak sme boli najlepší na svete a teraz, keď vládne Matovič, sme najhorší na svete. Ale Matovič si zjavne povedal, že dôležité je byť naj a je jedno, či spredu alebo odzadu.
 8. Po tom, kto môže za 4260 obetí na Slovensku, nemusíme ani pátrať. Páchateľ sa priznal sám. Je ním Matovič a jeho vláda. Premiér síce zvaľuje vinu na ministra Sulíka, ale tým len potvrdzuje zodpovednosť svojej vlastnej vlády. Logika nepustí.
 9. Mimochodom, všimnime si, že situácia sa začala dramaticky zhoršovať len niekoľko dní po tom, čo Matovič koncom septembra vyhlásil, že preberá líderstvo v boji s koronavírusom. V ten deň sme mali 44 mŕtvych. Dnes je to 4260. Gratulujeme.
 10. Náš milovaný pán premiér prišiel s fantastickým nápadom, že zo Slovákov spraví pokusné králiky – jeho Jarčuška potreboval otestovať nejaký národ do svojej vedeckej štúdie a tak nás všetkých nasilu nahnali na špajchlovačku a masovo nás premorili. Ten pocit, keď môžete umrieť za vedeckú štúdiu o účinkoch špajchlí do nosa!
 11. Kvôli Matovičovým hračkárskym antigénovým testom, na ktorých sa napakovala spriaznená firma, u väčšiny populácie vytvorili pocit falošnej negativity a tak sa vírus šíril ako divý. Mŕtvi stúpali a Matovič sa už mohol začať tešiť, ako jedného dňa porazíme Čínu.
 12. Bolo ale treba ešte raz zabrať. V čase rekordného rastu pred Vianocami nezaviedli lockdown a invenčne blúznili o vlekoch a bublinách… Joj, zase sme boli originálni ako s testovaním, zase už Igora obdivovala Angela a celý svet! A úspešne sme sa na nový rok prehupli do takých čísel, že sme v počte mŕtvych porážali celý svet.
 13. A aby to Matovič definitívne zaklincoval, tak vymyslel ešte jedno celoplošné povinné testovanie – dokonca s asistenciou nákazlivejšieho britského vírusu. Pri takejto masovej nakazovačke Matovič predbehne Čínu možno ešte dnes do večerných hodín. Igor sa teší, Igor boduje!
 14. Ale vážne. Matovič tu spustil – preteky smrti. A žiaľ – poráža na plnej čiare celý svet. Ide z toho hrôza. Kvôli jeho šialenstvu umierajú tisíce. Naši najbližší. Naši rodičia. Naši kamaráti.
 15. Povedzte, koľko ľudí ešte musí umrieť, aby trnavského Pol-Pota konečne zavreli do psychiatrickej liečebne a na čelo štátu postavili niekoho duševne spôsobilého?

Tu už končia všetky žarty – Matovič musí ísť dole!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Ľ. Blaha: Matovič spustil preteky smrti

 • 27. januára 2021 at 1:36
  Permalink

  -Pan premier, aky je vas najoblubenejsi chat?
  -Predsa Pinochet!
  – – – – – – – – – – – – – – – – –
  -Jozinko, ked sa budes dobre ucit, bude z teba raz slavny prezident, Ak sa budes ucit vynimocne dobre, moze byt z teba vplyvny kardinal ci dokonca sam papez.
  -A ja chcem byt radsej hlavnym hygienikom!!!
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Slovensko je zvlastna krajina, kde tvrdou rukou uspesne vladne zopar radoby bakalarov mase vystudovanych inzinierov a doktorov.
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Surfovanie na vlne covidu je taka optimalizacna uloha s dvomi hranicnymi hodnotami: musite nastavit a udrziavat tak vysoky pocet umrti, aby sa verejnost dala presvedcit o nakupovani drahych testov a ozaj masovom (plosnom) testovani a zaroven natolko nizky, aby vam nevykapali danovy poplatnici, ktori vam tento cirkusacky biznis financuju.
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Otazka na prijmacky na medicinu a biologiu: Ak prekonanie samotneho „originalneho“ nefalsovaneho ochorenia COVID poskytne imunitu na pol roka, na ako ju dlho poskytne imunitu vakcina?
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  -Pan Gates, co keby predsa len vami financovana vakcina mala neziaduci ucinok? Co maju urobit koncovy uzivatelia?
  -Ako vzdy na BSOD postacuje reboot s Ctrl+Alt+Del.
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  -Dobrotivy Pan Gates, bude vakcina obsahovat aj bundlovany IE? A co EULA?
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Studenti MFF UK sa verejne distancuju od pojmu „Mat.fizlaci“, pretoze oni nemlatia ludi na demostraciach. Naviac z cisto logickeho hladiska si to demonstranti aj tak sami spolufinacuju, vratane obuskov a krmiva pre tie kone:) Taky maly chozrascot…
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Preco vacsina policajtov je chladna k Matelkovym prikazom? Lebo vysluhovy dochodok sa nedostava za 4 roky jednej vlady. (Bohuvdaka uz len za 3.)
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Hopsa ra-ra-ra, hopsa sa-sa-sa, rakop sa-sa-sa, uz je koniec. Cingi lin lin gi ….zvoni zvonec . See https://www.youtube.com/watch?v=rGi9POj6bE8
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  -Synku, ved na tej malej obcianke nemas miesto na peciatky od zamestnavatelov. Ako stat prinuti pracovat obcanov?
  -Dedusko, dnes kazdy mame jednu velku HYPOPECIATKU…
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Obvineny, vstante! Odsudzujeme vas v mene republiky na trest „pol roka v koluznej vazbe bez moznosti odvolania“.
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Co bolo, to bolo, terazky som mini strom! See https://www.youtube.com/watch?v=3v9MSSqTXs8
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Sex Pistols in 2020:
  God save the queen
  The covid regime…
  – – – – – – – – – – – – – – – –
  Feel free to share.
  S pozdravom Vas Arnold Rimmer

  Reply
 • 13. februára 2021 at 2:11
  Permalink

  4646 mŕtvych v Číne k 26.1.2021 nemôže byť pravda…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *