Ľ. Blaha napísal, čo si myslí o Krajniakovom nápade, ktorým sa inšpiroval z Trnavy v roku 1710

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ľuboš Blaha (SMER-SD) spôsobom sebe vlastným reagoval na ministra Krajniaka a jeho “nápadom” ako bojovať s Covidom. “Dobrou správou je, že vláda konečne našla riešenie na Covid. Minister Krajniak sa nechal inšpirovať rokom 1710, kedy vraj v Trnave porazili mor modlitbou v kostole. A tak chce uprostred pandémie otvárať kostoly.”

Blaha dodáva, že namiesto toho, aby liečili ľudí a zaobstarali Ivermektín, oni nás chcú vrátiť do čias, keď sa tu ešte upaľovali bosorky – gratulujeme.

V závere Ľuboš Blaha pokračuje, že možno by sme mohli skúsiť aj púšťanie žilou. “MUDr. Krajniak potvrdí, že v roku 1326 to pri jednom pacientovi náramne dobre zabralo, určite tým porazíme aj Covid.”

Ako spieva Lucie, středověk neskončil, středověk trvá.

“Referendum… Zachráň nás, zachráň Slovensko!Už nech je to tu… Už nech sa prebudíme z tejto stredovekej nočnej mory”, ukončil svoj výstup Blaha.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľ. Blaha napísal, čo si myslí o Krajniakovom nápade, ktorým sa inšpiroval z Trnavy v roku 1710

 • 23. februára 2021 at 0:56
  Permalink

  Odkaz pre Ľuboša Blahu (ad včerajšia diskusia v TA3 / Vlasák): Dohľadajte časopis PaFUK z prvých (1-3) rokov keď začal vychádzať. Je tam prestrelka názorov Vlasáka a prof. (vtedy ešte doc.) A. Krskovej k jej skriptám ohľadne témy kresťanstva. To sa zasmejete a uvidíte aký to bol už za mlada náboženský fanatik … Prípadne sa dopýtajte rovestníkov na Vlasáka a uvidíte ….

  Reply
 • 23. februára 2021 at 9:57
  Permalink

  Títo šarlatáni už žilou pustili– Slovensku. Vykrváca!!!
  Ó, referendum, zachráň nás!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *