Ľ. Blaha napísal, čo si myslí o Krajniakovom nápade, ktorým sa inšpiroval z Trnavy v roku 1710

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha (SMER-SD) spôsobom sebe vlastným reagoval na ministra Krajniaka a jeho “nápadom” ako bojovať s Covidom. “Dobrou správou je, že vláda konečne našla riešenie na Covid. Minister Krajniak sa nechal inšpirovať rokom 1710, kedy vraj v Trnave porazili mor modlitbou v kostole. A tak chce uprostred pandémie otvárať kostoly.”

Blaha dodáva, že namiesto toho, aby liečili ľudí a zaobstarali Ivermektín, oni nás chcú vrátiť do čias, keď sa tu ešte upaľovali bosorky – gratulujeme.

V závere Ľuboš Blaha pokračuje, že možno by sme mohli skúsiť aj púšťanie žilou. “MUDr. Krajniak potvrdí, že v roku 1326 to pri jednom pacientovi náramne dobre zabralo, určite tým porazíme aj Covid.”

Ako spieva Lucie, středověk neskončil, středověk trvá.

“Referendum… Zachráň nás, zachráň Slovensko!Už nech je to tu… Už nech sa prebudíme z tejto stredovekej nočnej mory”, ukončil svoj výstup Blaha.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľ. Blaha napísal, čo si myslí o Krajniakovom nápade, ktorým sa inšpiroval z Trnavy v roku 1710

 • 23. februára 2021 at 0:56
  Permalink

  Odkaz pre Ľuboša Blahu (ad včerajšia diskusia v TA3 / Vlasák): Dohľadajte časopis PaFUK z prvých (1-3) rokov keď začal vychádzať. Je tam prestrelka názorov Vlasáka a prof. (vtedy ešte doc.) A. Krskovej k jej skriptám ohľadne témy kresťanstva. To sa zasmejete a uvidíte aký to bol už za mlada náboženský fanatik … Prípadne sa dopýtajte rovestníkov na Vlasáka a uvidíte ….

  Reply
 • 23. februára 2021 at 9:57
  Permalink

  Títo šarlatáni už žilou pustili– Slovensku. Vykrváca!!!
  Ó, referendum, zachráň nás!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *