Ľ. Blaha opísal situáciu, keď skolaboval moderátor TA 3 N. Dolinský

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V pravidelnej nedeľnej dopoludňajšej relácii TA3, kde boli hosťami Ľ. Blaha (SMER-SD), M. Šutaj Eštok (HLAS-SD), J. Bittó Cigániková (SAS), T. Taraba (nezaradený) a J. Krúpa (OĽANO) skolaboval moderátor Norbert Dolinský.

Ľ. Blaha opísal situáciu:

Milí priatelia,

na Slovensku by sme mali spustiť serióznu diskusiu o respirátoroch. Dnes v priamom prenose na TA3 skolaboval moderátor Norbert Dolinský a poviem vám, bol to hrozný pohľad.

Je dobré, že v tej chvíli zvíťazila ľudskosť a všetci do jedného, či už z opozície alebo koalície sme sa mu snažili pomôcť a chceli sme, aby relácia predčasne skončila, lebo zdravie je prioritou.

Moderátor to chcel ako profík dobojovať, a tak sme pokračovali ešte polhodinu. Nakoniec to aj tak predčasne ukončil – a urobil správne, zdravie je nadovšetko. Politika v takýchto chvíľach musí ísť bokom.

V prvom rade chcem Norbertovi Dolinskému zaželať veľa zdravia a naozaj by sme sa mali úprimne zamyslieť nad tým, do akej miery sú respirátory nevyhnutné pri zvládaní pandémie a do akej miery môžu spôsobovať zdravotné komplikácie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Ľ. Blaha opísal situáciu, keď skolaboval moderátor TA 3 N. Dolinský

 • 21. marca 2021 at 15:05
  Permalink

  Nosenie respirátora viac ako hodinu je vražda .

  Reply
  • 22. marca 2021 at 15:12
   Permalink

   Nepreháňajte

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *