Ľ. Blaha: (video) Povinné špajchlovanie je potrebné zrušiť

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

FB Ľuboš Blaha

K tomuto videu Ľuboš Blaha napísal:

Zdôraznil som 6 hlavných vecí:

 1. Smer nepodporí núdzový stav a varujeme pred tým, že Matovičova vláda sa vyhráža, že bude núdzový stav predlžovať, až kým tu bude 80% ľudí zaočkovaných – čo nemusí byť nikdy.
 2. Chcú donekonečna brániť ľuďom protestovať, chcú nakupovať bez súťaže, aby mohli ľahšie kradnúť. O nič iné nejde. Dokedy budú ľudí znásilňovať a väzniť?
 3. Núdzový stav obmedzuje slobodu prejavu, slobodu zhromažďovania, vláda vás môže poslať na nútené práce, zobrať vám majetok a ľudské práva. To je ako vystrihnuté z dôb fašizmu – toto tu nemôžeme donekonečna tolerovať.
 4. To, čo Slovensko musí urobiť, je zrušenie povinného špajchlovania, kvôli ktorému sme sa prepracovali na najhoršie miesto na svete v počte úmrtí a hospitalizácií – ľudia umierajú kvôli Matovičovi, taká je pravda!
 5. Zrušme nezmyselné špajchlovanie, nespoliehajme sa iba na očkovanie ako na svätý grál, poďme konečne Covid – liečiť. Už rok tu mohol fungovať Ivermektín a iné experimentálne liečby, no vláda ako vždy zlyhala a nechala ľudí umierať.
 6. Liečme Covid, upokojme situáciu na Slovensku a hlavne sociálne a ekonomicky pomáhajme ľuďom, ktorí prichádzajú o všetko – obchodníkom, živnostníkom, robotníkom, ľuďom, ktorí už nemajú ako nasýtiť svoje rodiny. Vláda ich necháva vyhladovať – toto je škandál.

Toto boli moje hlavné posolstvá. Z druhej strany zaznievalo len „lebofico“ – ja len, že po roku vládnutia s ústavnou väčšinou sú už takéto výhovorky priam groteskné. Dobre sme sa aj s Matúšom Šutajom-Eštokom nasmiali.

Politické riešenie je referendum, riešenie je koniec vlády Igora Matoviča.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Ľ. Blaha: (video) Povinné špajchlovanie je potrebné zrušiť

 • 23. februára 2021 at 14:05
  Permalink

  LUDIA PRESTANTE CHODIT NA TESTOVANIE a NICIT SI ZDRAVIE.
  —-
  POVINNE OTVORIT AMBULANCIE a ZACAT LUDI NORMALNE AMBULATNE UZDRAVOVAT.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *