L. Kamenický k petičnej akcii REFERENDA: Ideme do toho plnou silou!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podpredseda SMER-SD Ladislav Kamenický na sociálnej sieti ponúkol stručný návod a odpovede na otázky k petičnej akcii na vypísanie referenda k predčasným voľbám.

Facebook Ladislav Kamenický:

REFERENDUM 2021 – PETIČNÝ HÁROK

Ideme do toho plnou silou!

Milí priatelia,

dostávame od vás množstvo otázok ohľadom podpisových hárkov, ktoré chcete podpísať a hneď doručiť.

1️⃣ Podpisový “referendový” hárok si môžete stiahnuť z webu stany SMER – SD, ideálne do počítača: https://strana-smer.sk/storage/app/media/referendum-harok.pdf


2️⃣ Je potrebné čitateľne vyplniť. Ideálne paličkovým písmom.

3️⃣ Ak viete o niekom vo vašom okolí, kto by chcel podpísať petičný hárok a napríklad nemá počítač alebo tlačiareň, môže sa podpísať na váš hárok, ktorý obsahuje 10 riadkov. Ak jeden hárok bude málo, môžete ich vytlačiť koľko potrebujete ?.

4️⃣ Doručenie hárkov. Slovensko je v stave v akom je a vláda najmä zo strachu z vás, opäť predĺžila núdzový stav. Preto je komplikované sa osobne stretávať.

MÁME RIEŠENIE ⬇️⬇️⬇️?

➡️ Vyplnené petičné hárky môžete poslať poštou ? na adresu: P. O. Box 812 08, Bratislava 811 08

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “L. Kamenický k petičnej akcii REFERENDA: Ideme do toho plnou silou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *