Ľuboš Blaha: Všimnite si to ticho liberálnych médií. V parlamente práve Smer odvoláva ich milovanú ministerku Kotlíkovú. A oni nič. Tíško, tichúčko ako Macko Uško hodinu po Večerníčku.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Máme tonu dôkazov o podvodoch a zlodejinách rodinnej firmy Kolíkovcov, z ktorej Kolíková čerpala zisky.

2. Máme tonu dôkazov, ako cez firmu svojho brata vyciciava štát. Predražené zákazky, miliónové kšefty. Od Corleonovcov ste takú rodinnú sieť ešte nevideli.

3. Máme tonu dôkazov, ako zneužíva svoju funkciu, ale ona si kupuje ticho médií cez podporu liberálnych mimovládok. Státisíce pre slniečka.

4. A ajhľa, slniečkarske médiá čušia ako voš pod chrastou. Keď odvolávali našich ministrov, tak tu z toho boli celé dni palcové titulky a zúrivý lynč.

5. Ale keď sa odvoláva Kolíková za ťažké zlodejiny, tak riešia smrť Obamovho psa. A dokonca po polroku prišli na to, že kšefty Matovičovcov s Arcou sú podozrivé. Odrazu.

6. Kolíkovú si liberáli pestujú ako novú hviezdu. Nové slniečko. Nová dúha. Slúži neoliberálnym kruhom, poslušne plní pokyny. A tak sa prižmúri očko, že po vražde Kuciaka ostala vo vláde Smeru dlhšie ako sám Robert Fico.

7. Po nás hulákajú, že môžeme za Kuciaka, lebo sme práve vládli. Hyenistický nezmysel. Ale zvláštne, že pri Kolíkovej nevadí, že vtedy vládla – Mária môže. Kaviareň odpustí, aj Sorosove médiá.

8. Nás tu kameňujú, ale pri nej nevadí, že im rúca ich obľúbenú konšpiračnú teóriu o Kuciakovi, cez ktorú povalili vládu – pri nej nevadí ani to, že si jej rodina pakuje vačky z peňazí daňových poplatníkov a okráda bežných ľudí.

9. Jeden americký prezident to raz vyjadril úplne presne, keď obhajoval jedného proamerického krvavého a skorumpovaného diktátora – je to bastard, ale náš bastard.

10. Ich ľudia môžu všetko. Prejde im aj to, že „zomreli“ generála Lučanského. Že zomierali vo väzbe ľudia, lebo nedostali od štátu zdravotnú pomoc… A Mária môže všetko.

Bojujeme, priatelia. Od rána sa snažíme odvolávať ministerku Kolíkovú – médiá môžu natierať Kolíkovú na ružovo, koľko len chcú, ale Slováci vidia, čo je zač.

Slováci vidia to zlo, čo z nej srší. Vedia, kto kradne. A vedia, kto môže za smrť generála. Vedia…

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *