M. Kolíková: Zákaz vychádzania ešte potrvá

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Jaroslav Novák

Bratislava 5. mája (TASR) – Zákaz vychádzania by mal potrvať ešte minimálne nasledujúci týždeň. V stredu to po rokovaní vlády naznačila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí).

„Situácia sa zlepšuje, ale súčasne zo strany pána hlavného hygienika (Jána Mikasa, pozn. TASR) aj ministra zdravotníctva (Vladimíra Lengvarského, pozn. TASR) bol silný apel, aby sme zatiaľ ešte podržali takýto právny stav zákazu vychádzania. Predpokladám, že budúci týždeň to budeme môcť radikálne vyriešiť,“ uviedla.

K zmluve k nákupu vakcíny Sputnik V sa vyjadriť nechce. Myslí si, že otázky v tejto téme majú ísť na šéfa rezortu zdravotníctva. Zopakovala, že je za očkovanie registrovanou vakcínou. „Keď Sputnik bude registrovaný, ja by som v tom určite nikomu nebránila,“ dodala.

Za tému na diskusiu považuje aj právne výhody pre tých, ktorí sú zaočkovaní.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “M. Kolíková: Zákaz vychádzania ešte potrvá

 • 5. mája 2021 at 19:46
  Permalink

  Neviem, na čo nám je v tomto “ US protektoráte “ ministerstvo spravodlivosti, keď tu žiadnu spravodlivosť nemáme.

  Reply
 • 6. mája 2021 at 21:24
  Permalink

  Vsak on sa raz skonci, nebojite sa p.Kolikova ? Ci preto je ze sa bojite ? To nepomoze, nemoze trvat do nekonecna. Vsak Vam to ludia pripocitaju.Aj Vy budete raz skladat ucty. Aj na Vas pride, ale mozete byt spokojna, urcite nebudetete sama…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *