M.Radačovský reaguje, keďže sa včera záhadne spustil mediálny lynč na Lučanského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

JUDr. Miroslav Radačovský reaguje na úbohé útoky mnohých médií na zosnulého generála Milana Lučanského, v ktorého prípade média opäť nerešpektujú prezumpciu neviny a hádžu na neho špinu. ,,Je typickým znakom ľudí, ktorých vnútrolebečné vybavenie siaha na úroveň živočíchov, ktorí sa dokážu živiť len tým, čo už nežije,“ uvádza v statuse na Facebooku JUDr. Miroslav Radačovský.

Facebook Miroslava Radačovského:

GENERÁL LUČANSKÝ – MEDIÁLNA SMRŠŤ

Mediálna smršť voči človeku, ktorý nemá možnosť sa brániť. Mediálna smršť bez toho, aby akékoľvek trestné konanie bolo ukončené, nerešpektovanie prezumpcie neviny, bez znalosti dôkazov, vytrhávanie dielčich skutočností z vyšetrovacích spisov, je typickým znakom súčasného tzv. právneho štátu. Je typickým znakom ľudí, ktorých vnútrolebečné vybavenie siaha na úroveň živočíchov, ktorí sa dokážu živiť len tým, čo už nežije.

Som zástupcom rodiny po nebohom generálovi Lučanskom. Je teda mojou povinnosťou brániť zákonným spôsobom jeho meno a meno jeho rodiny. Za súčasného právneho stavu na Slovensku, kde sa nerešpektujú základné atribúty právneho štátu, kde sa nerešpektujú práva na ochranu osobnosti, kde sa nečaká na konečné rozhodnutia súdu, je to zbytočné.

Pán generál Lučanský už bude pravdepodobne zodpovedať za všetko. Možno dokonca aj za to, že táto neschopná vládna garnitúra nie je schopná zvládnuť ani COVID, ba dokonca bude možno zodpovedať aj za to, že vládni predstavitelia neboli si schopní urobiť ani vysokoškolské vzdelanie. Teda ako postupovať? Je potrebné vyčkať. Pre ľudí s nízkolebečným vybavením je typické, že musia svoje živočíšne pudy ukojiť a vtedy sú šťastní. Doprajme im toho podprahového šťastia, posväteného niektorými médiami a pocitom neobmedzenej ich spravodlivosti a moci.

Neobjektivita, neúcta človeka k človeku môže trvať, môže dokonca pretrvávať, ale nemôže byť večná.

Čo chcú takýmto spôsobom dokázať? Úbohú jedinečnosť tejto vládnej garnitúry, jedinečnosť a neomylnosť niektorých médií? Asi ťažko. Títo už jedinečnosť dávno stratili a nenavrátia im ju ani bezprecedentné útoky na nebohého generála Lučanského a jeho rodinu.

Palica má dva konce. Je potrebné trpezlivo vyčkať, je potrebné vyčkať na objektívne a zákonné vyšetrenie veci a nemá zmysel na tieto útoky odpovedať protiútokmi, pretože by sme sa znížili na ich úroveň.

JUDr. Miroslav Radačovský, zástupca rodiny Lučanských

Zdroj: Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “M.Radačovský reaguje, keďže sa včera záhadne spustil mediálny lynč na Lučanského

  • 16. februára 2021 at 22:18
    Permalink

    Presne tak ako hovorí Radačovský to vidím aj ja, že vláda a médiá sa teraz snaží všetku špinu hodiť na Lučanského, keďže on ako mŕtvy sa už brániť voči obvineniam nedokáže a procesne stíhanie skončilo, keďže nežije. To znamená, že hocičo na neho nakydajú, nemá to žiaden negatívny účinok pre nich, keďže po procesnom skončení trestného stíhania Lučanského už nikto nedokáže opak.
    A zároveň to má pre nich výhodu tú, že aj ak by mali všetkych ostatných poprepúšťať, ako teraz Jankovskú, tak furt môžu tvrdiť, že ale na toho Lučanského, na toho mali dôkazy, ale ten zrovna umrel. Čiže si 100% pochybenie nikdy nemusia priznať.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *