Matovič je na pokraji zrútenia. Po Slovákoch, za nezvládnutú pandémiu už obviňuje aj vedcov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Koho ešte v tejto republike neobvinil Matovič za svoje zlyhania? Po prvotnom obvinení občanov Slovenska, sa jeho pozornosť tentokrát upriamila na vedcov, ktorých pozval do svojho tímu.

Na sociálnej sieti Matovič potreboval sám seba pochváliť ako to zvládal, keď riadil protipandemické opatrenia, avšak neuvedomuje si, že za všetko nesie zodpovednosť on sám.

Zabudol, že “príkladom” nebrať nariadenia vážne, bol taktiež on sám, jednak Mikasovými výnimkami pre vyvolených, ale aj tým, čo predviedol na svadbe poslanca OĽaNO Šipoša, kde pobehoval bez rúška, hoci od iných ho vyžadoval. Samozrejme nezabudol pripomenúť, že jeho testovanie mal byť “všeliek”

Matovičova zodpovednosť je aj v tom, že tým vedcov si vybral Matovič.

Facebook Igor Matovič:

ČAS POZRIEŤ PRAVDE DO OČÍ

Ak sa chceme pravdivo pozrieť na vývoj pandémie Covid-19 na Slovensku, aké štatistiky použiť? Štatistiky pozitívnych? Asi nie, keďže sa v čase rôznia spôsoby a počty testov. Najvernejší pohľad do reality je pohľad na počet hospitalizovaných ľudí v nemocniciach … a v tomto grafe je zobrazený za posledných 5 mesiacov.

Čo je z neho vidieť? Za 5 mesiacov jediné opatrenie, ktoré dokázalo zastaviť nárast počtu hospitalizácií, bolo plošné testovanie začiatkom novembra (ružový pás)… keď nasledovný mesiac počty pacientov boli viac-menej stabilné medzi 1650-1850 ľudí.

Čo je z neho ďalšie vidieť? Pred 9,5 týždňom sme prešli len na opatrenia, ktoré navrhli vedci a odborníci (keďže všetci po tom volali) … najprv na „vianočný lockdown“, potom na „tvrdý“ lockdown (oba šedý pás) a potom na Covid Automat (tmavšie ružový pás vpravo) … a napriek tomu nám 9,5 týždňa počet hospitalizácií vytrvalo rastie.

Čo s tým? Pozval som zajtra cca 20 vedcov a odborníkov z fachu (epidemiológovia, infektológovia, virológovia, verejní zdravotníci…), aby vo vzájomnej diskusii hľadali odpoveď na to, ako ďalej = čo navrhujú zmeniť vo svojich nastaveniach, aby počty pacientov prestali konečne rásť a začali konečne klesať.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Matovič je na pokraji zrútenia. Po Slovákoch, za nezvládnutú pandémiu už obviňuje aj vedcov

  • 23. februára 2021 at 8:25
    Permalink

    a budes sa zasa hadzat o zem ak Ti zrusia sparanie vo frnakoch? Si dement.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *