Matovič sa po rokovaní vlády zrútil. Naložil Sulíkovi a Čaputovej (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na samostatnej tlačovej besede v chodbe Úradu vlády SR, Igor Matovič (OĽaNO) obvinil ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) za situáciu, v ktorej sa Slovensko práve nachádza. Tým, že Sulík nenakúpil testy má byť podľa Matoviča zodpovedný za obmedzenia, ktoré nás pred a počas Vianoc čakajú a za ľudí, ktorí v dôsledku ochorenia na COVID zomrú.

Okrem iného sa rozzúrený Matovič obul aj do prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá mala podľa predsedu vlády odsabotovať plošné testovanie.

Zdroj video: Facebook OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Matovič sa po rokovaní vlády zrútil. Naložil Sulíkovi a Čaputovej (video)

 • 16. decembra 2020 at 22:24
  Permalink

  EŠTE TO NEZAČALO?

  Reply
 • 16. decembra 2020 at 23:19
  Permalink

  Ježiško, prosím si vianočný darček pod stromček tento rok (2020) žeby Matovič, Naď, Krajňák a celá nepodarená vláda išli najneskôr k 31.12.2020 do predčasného dôchodku. Ďakujem.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *