Matúš Šutaj Eštok: Má už Remišová podanú demisiu?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Nezaradený poslanec NR SR a člen strany HLAS-SD Matúš Šutaj Eštok poslavil zásadnú otázku: klamala Remišová alebo Matovič s Hegerom?

Facebook Matúš Šutaj Eštok:

MÁ UŽ VERONIKA REMIŠOVÁ PODANÚ DEMISIU?

Sporu medzi troma koaličnými političkami o stratenú miliardu eur – Remišovou, Ďuriš Nicholsonovou a Bittó Cigánikovou – rozumejú zrejme len ony sami. Pre zvyšok Slovenska je to len ďalší dôkaz toho, že táto vládna koalícia nemá ani elementárnu schopnosť spolupracovať, zato vo vzájomnom obviňovaní sa sú svetovými jednotkami.

Iná vec je však zaujímavá. Vicepremiérka Remišová dnes na tlačovke uviedla, že ak by Slovensko prišlo miliardu eur, „celá vláda by musela odstúpiť, pretože by to bolo obrovské zlyhanie“.

Verím teda, že pani Remišová už má buď napísanú svoju demisiu, alebo verejne vyhlási, že premiér Matovič s ministrom Hegerom sú obyčajní klamári. Práve títo páni totiž na svojej legendárnej januárovej tlačovke vyhlásili, že vinou Richarda Sulíka zahynulo 4300 ľudí na Covid a SLOVENSKO PRIŠLO O MILIARDU EUR.

Takže, pani vicepremiérka – buď verejne vyzvite celú vládu na demisiu, alebo vyzvite premiéra, aby prestal klamať. Chápem, že takto vystúpiť voči svojmu bývalému straníckemu šéfovi si žiada odvahu – ale tak kvôli tým ľuďom, ktorými sa toľko oháňate, by ste to mohli podstúpiť.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *