NAKA vypočúva rektorku policajnej akadémie Kurilovskú

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


FOTO TASR – Martin Baumann

Výsluch by mal súvisieť s obvinením bývalého šéfa hmotných rezerv Kičuru.

BRATISLAVA. Rektorka Akadémie Policajného zboru Lucia Kurilovská vypovedá na Národnej kriminálnej agentúre.

Upozornil na to portál televízie JOJ noviny.sk podľa ktorého má výsluch súvisieť s obvinením bývalého šéfa Štátnych hmotných rezerv Kajetána Kičuru v prípade podozrivých nákupov bojovej techniky.

Úrad pre verejné obstarávanie vlani v apríli uviedol, že rezervy pri obstarávaní v roku 2019 porušili zákon. Išlo o opis predmetu zákazky a základných princípov zákona o verejnom obstarávaní. Úrad tiež v súťaži identifikoval konflikt záujmov.

„Z predloženej dokumentácie a z vyjadrenia kontrolovaného vyplýva, že na príprave súťažných podkladov vrátane stanovenia opisu predmetu zákazky, pred vyhlásením predmetného verejného obstarávania, sa podieľal zamestnanec úspešného uchádzača MSM Martin, s.r.o.,“ uviedol vtedy predseda úradu pre obstarávanie Miroslav Hlivák. Svoje zistenia úrad posunul polícii. Štát nákup neskôr zastavil.

Zdroj: sme.sk, TV JOJ

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “NAKA vypočúva rektorku policajnej akadémie Kurilovskú

  • 11. mája 2021 at 21:49
    Permalink

    To je to isté, ako vypočúvať jednotky tuposti typu kolíková, Smetisková, Remišová a pod. Teátro gróso pre tupú liberálno fašistickú populáciu, US gubernie.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *