NCZI spustilo čakáreň na očkovanie proti ochoreniu COVID-19

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 17. marca (TASR) – Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) v stredu spustilo prihlasovanie na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 prostredníctvom tzv. čakárne. Jej cieľom je zabrániť predbiehaniu sa záujemcov a „boju“ o očkovacie termíny. O spustení by mali informovať ministri Eduard Heger (OĽANO) a Veronika Remišová (Za ľudí).

Nový formulár je určený zatiaľ pre štyri skupiny stanovené vyhláškou ministerstva zdravotníctva, teda pre ľudí starších ako 60 rokov a špeciálne skupiny ľudí, ako sú zdravotníci, terénni sociálni pracovníci či policajti. Záujemca si môže vybrať preferované miesto na očkovanie.

Formulár je dostupný na https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “NCZI spustilo čakáreň na očkovanie proti ochoreniu COVID-19

 • 17. marca 2021 at 13:44
  Permalink

  Chýba jedná dôležitá kolónka. Uveďte druh vakcíny ktorou sa chcete nechať zaočkovať.

  Reply
 • 17. marca 2021 at 20:25
  Permalink

  Zijem v Britanii, chcem zaregistrovat na ockovanie mojich rodicov zijucich na Slovensku, tentokrat sa neviem dostat ani len k prvemu kroku……..“online registracia z Vasej krajiny nie je mozna…… „

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *