Nehorázne, opätovné presuny cudzích vojsk na našom území budú počas najtvrdšieho lockdownu od 25. do 31. januára

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 22. januára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že od pondelka 25. januára do nedele 31. januára je cez územie SR plánovaných desať cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. TASR o tom informovala hovorkyňa MO Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Konkrétne pôjde o presun amerických, českých, chorvátskych a poľských vojakov. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ uviedla hovorkyňa.

V období od 25. do 31. januára sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Zvolen – Veľká Ida, Veľká Ida – Zemianske Kostoľany, Prešov – Michalovce, Zemianske Kostoľany – Zvolen, Michalovce – Prešov a späť, Zemianske Kostoľany – Kuchyňa a späť, Zemianske Kostoľany – Nováky a späť, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Ruskov – Nováky a Záhorie – Ruskov, ako aj železničné presuny na trasách Prešov – Zemianske Kostoľany a Kuchyňa – Zemianske Kostoľany.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Nehorázne, opätovné presuny cudzích vojsk na našom území budú počas najtvrdšieho lockdownu od 25. do 31. januára

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *