Opäť Naď povolil presuny cudzích vojsk cez územie SR, ale ruskú armádu na území Ruska posiela domov (doplnené o fotky)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 16. apríla (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

Od 19. do 25. apríla je cez územie Slovenska plánovaných 11 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V tomto období sa tiež uskutočnia cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR, a to na trasách Michalovce – Dubnica nad Váhom a späť, Alekšince – Lešť, Nitra – Lešť, Viničné – Lešť, Martin – Prešov, Prešov – Trebišov a späť, Nitra – Zemianske Kostoľany, Rožňava – Prešov a späť, Zemianske Kostoľany – Martin a späť, Poprad – Ruskov, Zemianske Kostoľany – Lešť, Prešov – Zemianske Kostoľany a späť, ako aj železničné presuny na trasách Zlatovce – Trebišov, Martin – Trebišov a Zemianske Kostoľany – Prešov.

Fotky sú z 15.04. 2021, Nitra

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *