Plán obnovy má poslúžiť a urobiť zo Slovenska policajný štát? L. Kamenický: NAKA je v top prioritách Plánu obnovy

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Facebook poslanca NRSR Ladislava Kamenického:

POSILNENIE ➡️NAKA⬅️ JE MEDZI TOP 10 PRIORITAMI PLÁNU OBNOVY MINISTERSTVA FINANCIÍ SR❗️

Milí priatelia,

dlhodobo sa venujem sledovaniu prípravy Plánu obnovy, z ktorého by sme od Európskej komisie mali dostať 6 miliárd EUR ? a ktorý má slúžiť najmä na obnovu Covidom zdecimovaného hospodárstva, zvýšenie konkurencieschopnosti a obnovu pracovných miest na Slovensku.

➡️ Matovičova vláda pri príprave Plánu obnovy na plnej čiare zlyháva❗️⬅️

Je obrovským škandálom, že prostriedky z Plánu obnovy sa budú deliť podľa počtu mandátov v Národnej rade❗️

V Európskej komisii, ktorá upozorňuje na transparentnosť a možnú korupciu v súvislosti s Plánom obnovy, si pri delení peňazí na základe politického kľúča na Slovensku asi všetci ťukajú na čelo❗️

Bol som spolupredkladateľom dvoch uznesení v Národnej rade SR, v ktorých sme s kolegami požadovali:

1️⃣ Celospoločenskú verejnú diskusiu o tom ako sa peniaze použijú, vzhľadom na to, že takáto diskusia riadne neprebiehala a neprebieha!

2️⃣ Zriadenie krízového manažmentu nad Plánom obnovy, nakoľko jeho prípravu vláda nezvláda a HROZÍ, ŽE SLOVENSKU PREPADNÚ MILIARDY EUR Z EÚ, ktoré budeme nutne potrebovať na obnovu slovenského hospodárstva po kríze!

Ministerstvo financií dodnes nepredstavilo Plán obnovy s konkrétnymi projektami, ale robí okolo neho len marketing, aby tak zakrylo svoju neschopnosť tento plán pripraviť a zrealizovať!

Ministerstvo financií dnes opäť uverejnilo marketingový leták, kde medzi TOP 10 PRIORITAMI Plánu obnovy je POSILNENIE NAKA‼️ Podľa zverejneného 15 stránkového marketingového dokumentu je posilnenie NAKA, súčasťou balíka za 200 MILIÓNOV EUR ?❗️

Na čo majú slúžiť milióny EUR ? pre NAKA⁉️ Predpokladám, že nie na stíhanie KOALÍCIE, ale skôr iných, vláde nepohodlných osôb.

To nevieme minúť tento obrovský balík peňazí na to, na čo má Plán obnovy skutočne slúžiť⁉️

❌ ĽUDIA NA SLOVENSKU SÚ NA KOLENÁCH ❌ MNOHÍ STRÁCAJÚ PRACOVNÉ MIESTA❌ PODNIKATELIA KRACHUJÚ ❌ GASTROPRIEMYSEL VLÁDA ZLIKVIDOVALA❌ SLOVENSKO Z KRAJÍN EÚ POMÁHA ĽUĎOM NAJMENEJ❌ NAMIESTO PRESUNU 1 MILIARDY Z EÚ PEŇAZÍ NA COVID, O TÚTO MILIARDU VĎAKA MATOVIČOVEJ VLÁDE ? PRAVDEPODOBNE V ROKU 2023 PRÍDEME ?❗️

ALE PRIORITOU MATOVIČA A HEGERA JE NAKA❗️ PREČO ASI❓

KEĎ UŽ MATOVIČ NIE JE SCHOPNÝ RIADIŤ ŠTÁT, TAK JE JEDINÁ CESTA, AKO SA MÔŽE UDRŽAŤ PRI MOCI, VŠETKÝCH SVOJICH ODPORCOV POZATVÁRAŤ❗️TAKTO TO ROBIA VŠETCI DIKTÁTORI NA SVETE❗️

SLOVENSKO SA V ROKU 2020 PREPADLO V INDEXE DEMOKRACIE O 5 MIEST❗️

„SRDEČNE“ MATOVIČOVEJ VLÁDE GRATULUJEM❗️

Zdroj: Facebook Ladislava Kamenického

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *