Poplach v koalícii! Boja sa, že sa dozvieme pravdu? Minister Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu M. Lučanského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 1. januára (TASR) – Únik fotografií zo zdravotného záznamu z operácie zosnulého policajného exprezidenta Milana Lučanského prešetria. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) o tom informoval na sociálnej sieti. Hovorí, že ide pravdepodobne o porušenie zákona. Lučanského po zranení oka vo väzbe operovali v Ústrednej vojenskej nemocnici SNP v Ružomberku, ktorá patrí pod rezort obrany. 

      „Urobíme všetko preto, aby sme identifikovali človeka alebo ľudí, ktorí takýto únik zdravotných informácií umožnili a aby tento človek alebo ľudia boli za takúto činnosť aj adekvátne potrestaní, vrátane trestnoprávnych následkov,“ vyhlásil. Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť. Minister poprel tiež informácie o údajnom odvolaní riaditeľa nemocnice Vladimíra Lengvarského.

Zaujímavé je, že podobne sa minister Naď, ešte ako poslanec nezaujímal o únik bankových výpisov politikov. Naopak, vtedajší páchatelia boli pre Naďa, Matoviča a ďalších hrdinovia…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Poplach v koalícii! Boja sa, že sa dozvieme pravdu? Minister Naď dal prešetriť únik zo zdravotného záznamu M. Lučanského

  • 3. januára 2021 at 12:41
    Permalink

    Koho chce identifikovať? Toho morálneho, ktorý chce odhaliť PRAVDU? Keď Naď nepozná význam slova ZLODUCH, nech sa pozrie do zrkadla, tam ho uvidí.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *