R. Fico (video): Stredobodom pozornosti súčasnej vlády nie je občan Slovenska…(aktualizované)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


ZASADNUTIE VÝBORU PARLAMENTU K OBČANOVI VIETNAMU JE VÝSMECHOM A DOKAZUJE, ŽE STAROSTI SLOVENSKÝCH OBČANOV SÚ KOALÍCII UKRADNUTÉ.

Predseda SMERu – sociálna demokracia Robert Fico sa opätovne pýta, či si ľudia uvedomujú, že nám nemocnice padajú na nos, že Slovensko nakúpilo milióny zbytočných testov, že dnes je najhlbšia pandemická kríza a my nemáme ministra zdravotníctva. A nikto ani nevie, kedy bude. Nevieme, či bude predĺžený núdzový stav a čo to pre ľudí znamená. Podnikatelia musia mať zatvorené a nikto nevie, čo bude s ľuďmi.

„Tak som sa potešil, že zvolali mimoriadny výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť a s nádejou som čakal nejaké odpovede. S veľkým sklamaním som prijal správu, že hlavnou postavou pre poslancov vládnej koalície nie je občan Slovenska s jeho obrovskými starosťami, ale občan Vietnamu. A nie hocaký, ale ten, ktorý vo Vietname ukradol 150 mil. USD a ktorého vietnamskí policajti doslova pred nosom zobrali policajtom nemeckým. Poslanci vládnej koalície ako Krúpa alebo Grendel a novinári ako Tódová z Denníka N, ktorá nevie vysvetliť, ako sa dostala k luxusnému 400-tisícovému bytu, sú už totálne posadnutí nenávisťou, ak veria, že toto niekoho zaujíma. Najmä ak generálna prokuratúra a nemecké súdy jasne prípad uzatvorili s tým, že žiaden z občanov Slovenskej republiky sa na tomto vietnamskom kúsku nepodieľal,“ povedal predseda strany Robert Fico. Klamú na dennej báze, na klamstve postavili aj svoje politické a novinárske pôsobenie a čím ďalej, tým viac ľudí si uvedomuje, že okrem obviňovania SMERu nie sú schopní ničoho.

Podobné rekordy však dosahuje  Matovičove komando NAKA a špeciálna prokuratúra pod vedením Lipšica. Jedného sudcu najvyššieho súdu obvinili tak, že generálny prokurátor musel zrušiť toto obvinenie, pretože bolo natoľko vymyslené a nekonkrétne, že obvinený ani nevedel,  proti čomu sa má brániť. 

„Rekordom je určite aj týranie bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej, ktorú dohnali až k pokusu o samovraždu a k pobytu na psychiatrii. A keď nevedeli, čo s ňou, tak ju obvinili z 20 rokov starej veci baru Fatima v Trenčíne a opäť poslali do väzby. Nominantov SMERu treba dotýrať, doničiť, zlomiť a ponížiť. 40 kilovú ženu, ktorá má vážne zdravotné problémy, treba presúvať hordou po zuby ozbrojených policajtov, ako keby im hrozilo, že taškou, ktorú ledva nesie, ich všetkých pozabíja.  Nikto nechápe, prečo nemôže byť stíhaná na slobode, prečo nemôže mať možnosť normálne sa liečiť a spolupracovať s príslušnými orgánmi,“ uviedol R. Fico. A dodal: „Ja chápem. Je to jediné, čo bláznom ako je Matovič zostalo. Ak sa však pozrieme na fotografiu, kde sa vrúcne majú k sebe Matovič a hlavný oponent Jankovskej v kauze Fatima, nejaký pán Janíček,  všetko pochopíme ešte dôkladnejšie.“

Vláda I. Matoviča vládnuť nevie a nechce. Do predčasných volieb sami nepôjdu. SMER – SD je vďačný za podpisy na referendum o predčasných voľbách, je ich už viac ako 300 tisíc. Preto treba dokončiť tento demokratický postup, aby si občania po roku mohli slobodne vybrať novú vládu.

Zdroj: Facebook Roberta Fica

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *