Rezort obrany upozorňuje na plánované presuny cudzích vojsk cez územie SR

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 23. apríla (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

Od 26. apríla do 2. mája sa cez územie Slovenska uskutočnia cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR, a to na trasách Prešov – Bánovce nad Bebravou, Martin – Prešov, Martin – Trebišov, Hlohovec – Trenčín, Trenčín – Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom – Hlohovec, Sereď – Hlohovec a späť, v rámci mesta Sereď, Trebišov – Veľké Ozorovce a späť, Bánovce nad Bebravou – Martin, Lešť – Viničné, Trebišov – Moldava nad Bodvou, Michalovce – Kamenica nad Cirochou, Rašov – Lešť, Sliač – Žilina a späť, Poprad – Ruskov, Zemianske Kostoľany – Trenčín a späť, Zemianske Kostoľany – Lešť, Poprad – Rožňava, Poprad – Trenčín a späť, Zemianske Kostoľany – Trebišov, Zemianske Kostoľany – Kuchyňa a späť, Sklené – Záhorie, Nováky – Záhorie a Veľké Ozorovce – Prešov, ako aj železničný presun na trase Rožňava – Dubová.

Tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR, zdôraznilo ministerstvo.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *