Robert Fico Matovičovi: „Hoďte uterák do ringu, to bude najlepší darček pre ľudí pod vianočným stromčekom“ (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 16. decembra (TASR) – Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico vyzval premiéra SR Igora Matoviča (OĽANO), aby podal demisiu. Uviedol to na sociálnej sieti po stredajšom oznámení podmienok zákazu vychádzania a lockdownu.


      „Najlepšie pre túto krajinu urobíte, ak podáte demisiu. Prosím, hoďte uterák do ringu. To bude najlepší darček pre ľudí pod vianočným stromčekom,“ poznamenal Fico s tým, že premiér nie je na túto pozíciu pripravený a nedokáže zvládať krízové situácie.
      Po oznámení podmienok zákazu vychádzania a lockdownu je podľa neho v spoločnosti ešte väčší chaos ako predtým.

Video: Facebook Robert Fico

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Robert Fico Matovičovi: „Hoďte uterák do ringu, to bude najlepší darček pre ľudí pod vianočným stromčekom“ (video)

  • 16. decembra 2020 at 22:45
    Permalink

    A Ty nám pripravíš čo? To čo si vyhlásil, že nosiť rúška je správne a že sa budeme buď stále testovať, alebo očkovať? Myslíš, že si všetci pamätajú čo si vyhlasoval, iba 14 dní dozadu?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *