Roman Michelko: Ďalší priebežný komentár k vládnej kríze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Pavel Neubauer

Ďalší priebežný komentár k vládnej kríze. Naď napriek sérii otázok, odmietol vylúčiť, že by sa menšinová vláda opierala o odídencov z ĽS NS. Krútil sa ako had, ale nevylúčil to. Dokonca nebol schopný povedať ani za seba , či by v takejto vláde ďalej pokračoval. Od chameleóna ktorý začal v Smere, prešiel do Oľano a pôjde kdekoľvek, kde mu zaručia teplý flek však nič iné čakať nemožno. Verím a dúfam, že odídenci z ĽS NS takúto odpudivú partiu tolerovať nebudú. Ešte pred týždňom som dostal info, že žiadne debaty o tolerancii menšinovej vlády neprebiehajú…

Sulík dnes jasne povedal, že vo vláde s Matovičom končí. V podobnej vláde končí aj Kolíkova. Šeliga si už hľadá novú stranu a Veronika, sa tak dostáva do veľmi ťažkej situácie. Aj keby chcela Igorovi slúžiť do roztrhania tela, čoskoro nebude mať s kým. Začína sa to kryštalizovať, v nedeľu naozaj bude o čom…

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *