Šeliga dostal od Generálnej prokuratúry jasný odkaz

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 14. januára (TASR) – Orgány prokuratúry, ako ani orgány polície nepotrebujú na to, aby konali, výzvu. Generálna prokuratúra (GP) SR to uviedla v reakcii na slová podpredsedu Národnej rady SR Juraja Šeligu (Za ľudí), aby preverili informácie o sledovaní novinárky. TASR o tom informovala hovorkyňa GP SR Jana Tökölyová.


      „Orgány činné v trestnom konaní konajú v tejto veci promptne od okamihu, od ktorého sa dozvedeli, že malo dôjsť k spáchaniu skutku. Príslušný dozorujúci prokurátor Okresnej prokuratúry Poprad nariadil vo veci vykonať vyšetrovanie. Krajská prokuratúra Prešov vo veci vykonáva aktívny dohľad,“ priblížila hovorkyňa.


      Šeliga (Za ľudí) vo štvrtok vyhlásil, že čaká od šéfa GP SR Maroša Žilinku preverenie informácie o sledovaní novinárky. Hovorí o zastrašovaní novinárov a vytváraní falošného obrazu aj o orgánoch činných v trestnom konaní zo strany opozície. Povedal, že ak sa prípadom nezačne zaoberať generálny prokurátor, podá podnet.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Šeliga dostal od Generálnej prokuratúry jasný odkaz

 • 15. januára 2021 at 9:40
  Permalink

  Šeliga, Šeliga, rodičia Ťa naučili asi len jedno: Udávať, udávať, udávať.
  Ale nezabudni karma je zdarma.

  Reply
  • 15. januára 2021 at 10:56
   Permalink

   Toto sorosovské „priblblé “ mláďatko bude dokedy drízdať hovädiny do vetra. Čudujem sa prestitútkam, že sa vôbec s jeho výlevmi zaoberajú. Ale asi je to dobre zaplatené. Len na okraj úroveň slovenskej žurnalistiky dosiahla od prevratu takú úroveň, že im už neverím ani výsledky hokejovej ligy.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *