V regióne dolného Zemplína sa chystá hromadné prepúšťanie. V zmysle zákona vám žiaľ nepovieme konkrétnosti.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Michalovce 4. decembra (TASR) – V regióne dolného Zemplína sa chystá hromadné prepúšťanie. Dotknúť by sa malo 37 zamestnancov pracujúcich v oblasti „ostatnej sociálnej starostlivosti bez ubytovania“. Pre TASR to potvrdila Marianna Šebová z kancelárie generálneho riaditeľa Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny.

Ako uviedla, nahlásené hromadné prepúšťanie eviduje Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce od pondelka 30. novembra. O akého zamestnávateľa ide, nekonkretizovala. „V zmysle zákona o službách zamestnanosti nemôžeme poskytovať informácie o zamestnávateľovi bez jeho súhlasu,“ vysvetlila.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *