Veci Verejné Romana Michelka: Matovičova spanilá jazda do Ruska

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Prečo šiel Igor Matovič do Ruska?

Žehliť svoje fatálne zlyhanie?

Dozvieme sa niekedy o skutočnom dôvode jeho cesty?

Ako by situáciu so Sputnikom V riešil normálny človek?

Prečo Marek Krajči nedal výnimku a nedovolil očkovanie v rámci tretej fázy klinickej štúdie?

Kto urobil tú podlú sabotáž?

Matovičov vojak Marek Krajčí. Bol to práve Krajči, ktorý požiadal Biomedicínske centrum SAV, aby certifikovalo vakcínu Sputnik V, pričom toto pracovisko na to nie je oprávnené a nemá ani európsku certifikáciu.

Ak si niekto myslí, že je Eduard Heger novým premiérom, tak sa veľmi mýli. Máme len nového hovorcu vlády. Igor Matovič nám ďalej robí hanbu, strápňuje Slovensko a je vrcholne nekompetentný.

Zároveň sa jasne ukazuje, že Heger je naďalej vrchný pätolízač a že ani náhodou nebude schopný „strážiť“ Matoviča. Mimochodom, je tristné sledovať komentáre ohľadom hlbokej ne/kompetentnosti Igora Matoviča zastávať post ministra financií.

Všetci svorne konštatujú, že buď reálnou ministerkou financií bude Pavlínka, alebo ak Matovič nebude veľmi zavadzať a škodiť, tak to nemusí byť taká strašná katastrofa, lebo na rozdiel od absolútne negramotného ministra je na ministerstve množstvo veľmi schopných a kompetentných úradníkov, takže jemu zverené ministerstvo môže relatívne v pohode fungovať.

Dnes je jasné, že Matovičove imbecilné nápady ako napríklad 50 % DPH majú jediný cieľ – provokovať Richarda Sulíka. Nič iné vo vláde robiť nebude. Samozrejme, okrem toho, že bude robiť chaos a rozvrat.

Optimistické scenáre, že aký-taký pokoj bude možno do septembra, keď sa začne pripravovať rozpočet, prvý týždeň druhej Matovičovej vlády s hovorcom/premiérom Eduardom Hegerom ukázal, že ani náhodou.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Veci Verejné Romana Michelka: Matovičova spanilá jazda do Ruska

 • 11. apríla 2021 at 18:06
  Permalink

  Pokiaľ nerozumiete opisu „vychytralý katolícky hajzlík“, prečítajte výňatky z profesného životopisu pana místodržícího vrchního účetního.

  https://www.polemag.sk/malery-pana-uctovnika/

  Výborné osvieženie pamäte a zároveň vysvedčenie pospolitého voličstva slovenského.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *