(video) Ako R. Fico na TA3 zdemoloval Remišovú. E. Kaliňák: Veronika, to bolo dnes na uterák

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podpredseda SMER-SD Erik Kaliňák zverejnil video Roberta Fica, ktorý dnes na TA3 dorazil ministerku V. Remišovú. E. Kaliňák dodal: „Viem, že V. Remišová je žena a treba byť slušný, ale dnes dala nekompetentnosti úplne nový rozmer.“

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “(video) Ako R. Fico na TA3 zdemoloval Remišovú. E. Kaliňák: Veronika, to bolo dnes na uterák

 • 2. mája 2021 at 19:16
  Permalink

  Kde bolo, tam bolo, … Veronika chytila zlatú rybku a tá jej splnila jediné prianie: aby vedela ľuďom čítať myšlienky… Veronika cestou domov z takejto rybačky pozerala na ľudí a čítala a čítala a čítala, čo si o nej ľudia, ktorých stretla, myslia…. a od vtedy už medzi ľudí viac nevyšla ….

  Reply
 • 3. mája 2021 at 16:33
  Permalink

  Nie je hanbou, ak neviem presné číslo niečoho, čo sa ma netýka.
  Desivá je však skutočnosť, že táto dáma nevie a nevie, že nevie!
  Keďže dodržiavam duševnú hygienu, málokedy sa prinútim počúvať túto pani, pretože ona má zopár naučených fráz, ktoré omieľa dookola.

  Reply
 • 6. mája 2021 at 14:52
  Permalink

  Fico bol tragicky a zufaly ako vzdy, znova len verklikovanie dookola onicom, pretkane klamstvami pokial to len je unosne a malo priehladne pre jeho fanusikov.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *