(video) Čosi tu nesedí. Pozorne si vypočujte Babiša z roku 2014 o výbuchu skladu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Iza Bela: „Toto video je pre vás občania, aby ste vedeli si porovnať vyjadrenia z roku 2014, keď Babiš bol minister financií a pár dni dozadu v apríli 2021, čo povedal Babiš ako premiér Česka. Pozorne počúvajte a sledujte toto video, kto pred výbuchom navštívil sklad vo Vrbeticích v Českej republikeToto video je zo dňa 7.12.2014 v nedeľnej politickej diskusii.”

Zdroj: FB Iza Bela

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *