Vláda: Novou generálnou tajomníčkou služobného úradu ÚV je Z. Cabanová Holdošová

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 9. decembra (TASR) – Novou generálnou tajomníčkou služobného úradu Úradu vlády (ÚV) SR sa stala Zuzana Cabanová Holdošová. Rozhodla o tom vláda na svojom stredajšom rokovaní. Zároveň z funkcie odvolala Tatianu Janečkovú.

Cabanová Holdošová pôsobila od roku 2014 v Národnej rade SR ako asistentka poslanca, neskôr aj ako výkonná manažérka poslaneckého klubu. Od mája tohto roka pracovala ako zástupkyňa vedúceho úradu vlády.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *