Zástupca EMA: Je súvislosť medzi vakcínou od AstraZenecy a zrazeninami (aktualizované)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Rím 6. apríla (TASR) – Predstaviteľ Európskej agentúry pre lieky (EMA) Marco Cavaleri v rozhovore pre taliansky denník Il Messaggero, zverejnenom v utorok, uviedol, že súvislosť medzi vakcínou proti koronavírusu od spoločnosti AstraZeneca a krvnými zrazeninami existuje. Informovala o tom agentúra AFP.

„Podľa môjho názoru už teraz môžeme povedať, že je zrejmé, že súvislosť s vakcínou existuje,“ povedal Cavaleri, šéf vakcinačnej stratégie EMA. Podľa neho však nie je jasné, čo takúto reakciu spôsobuje. Tieto informácie podľa neho potvrdí EMA v najbližších hodinách.

„Snažíme sa získať presný obraz o tom, čo sa deje, a podrobne tento syndróm spôsobovaný vakcínou definovať,“ uviedol Cavaleri. „Medzi očkovanými je viac prípadov mozgovej trombózy… medzi mladými ľuďmi, ako by sme čakali,“ dodal.

Po tom, čo niekoľko krajín – vrátane Talianska – pozastavilo používanie očkovacej látky od spoločnosti AstraZeneca, EMA vyhlásila, že výhody vakcíny prevažujú nad rizikami a táto očkovacia látka by sa mala naďalej používať. Dodala však, že príčinná súvislosť medzi zrazeninami a vakcínou je možná a že tento týždeň poskytne aktualizované hodnotenie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Zástupca EMA: Je súvislosť medzi vakcínou od AstraZenecy a zrazeninami (aktualizované)

 • 6. apríla 2021 at 12:30
  Permalink

  Čiže najvyšší reprezentant EMA týmto len potvrdil to, o čom si už aj vrabce štebotali, a síce, že sa tu v priamom prenose odohrávajú nechutné pokusy na ľuďoch, kedy im je pod zámienkou ochrany zdravia aplikovaný smrtiaci koktejl nazývaný „vakcína“.

  Ten, kto je s celou problematikou oboznámený aspoň približne, sa očkovať nenechá.

  Sú to všetkými inštitúciami posvàtené pokusy na ľuďoch. Ide o zločin proti ľudskosti, za páchanie ktorého by kompetentní mali vyfasovať niekoľkonásobné doživotie v ťažkom žalári.

  Ako svojho času písal Julius Fučík „Lidé, bděte!“

  Reply
 • 6. apríla 2021 at 12:54
  Permalink

  Takže:
  Vakcínou sa očkuje, alebo sa vakcína testuje???

  Zopakujem sa:
  MORÁLKA je viac než vzdelanosť,
  doktor Mengele, Anjel smrti, mal vedomosti dosť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *