Čo ešte Ministerstvo spravodlivosti SR tají? Potvrdila sa pravdivosť Radačovského dokumentu a zúfalá reakcia ministerstva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Po zverejnení dokumentu JUDr. Radačovského, právneho zástupcu rodiny Lučanskej, sa okamžite ozvalo Ministerstvo spravodlivosti SR a ZVJS, ktorí tento dokument potvrdili za pravdivý.

Opäť sme sa dozvedeli, o čom sa doteraz nikde nerozprávalo a nespomenula to ani ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí), ktorá doteraz prišla s niekoľkými verziami. O tom, že Milan Lučanský mal niečo spoločného s Banskou Bystricou, ktorá sa spomína v dokumente, nikdy nepadlo ani slovo.

Ministerstvo spravodlivosti a ZVJS poukazujú, že dokument je pravý, ale zároveň nie v plnej verzii, keďže je anonymizovaný a JUDr. Radačovský asi vedel prečo neukazuje plnú verziu tohto dokumentu. Ako spomenul, o týchto veciach sa bude baviť už len s orgánmi činnými v trestnom konaní.

Ministerstvo spravodlivosti ani ZVJS nevysvetlili, prečo v dokumente je napísane, že v tom čase obvinený Milan Lučanský, sa po lekárskom zákroku má vrátiť späť do Prešova, ale ako je známe putoval do Nemocnice pre odsúdených do Trenčína, kde mal byť hospitalizovaný na oddelení psychiatrie.

Dnešný deň v prípade generála Lučanského opäť prináša viac otázok ako odpovedí.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Čo ešte Ministerstvo spravodlivosti SR tají? Potvrdila sa pravdivosť Radačovského dokumentu a zúfalá reakcia ministerstva

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *