E. Tomáš: Milionár Matovič ako cynický sociálny netvor sa vysmieva seniorom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Premiér Slovenska Igor Matovič na sociálnej sieti sa ukázal ako sociálny netvor, na čo poukazuje poslanec HLAS-SD Erik Tomáš.

Tomáš píše ako sa Matovič na sociálnej sieti sa vysmieva dôchodcom, ktorí zo strachu, ktorým sú jeho vládou, tzv. odborníkmi s podporou médií denne vystavovaní strachu a snažili sa o nákup respirátorov. Takto sa vyjadrovať je na premiéra pod úroveň a prejav jeho aroganstného postoja k seniorom.

Facebook Erik Tomáš:

CYNIK MATOVIČ SA VYSMIEVA VYSTRAŠENÝM DÔCHODCOM

Akcia na respirátory v predajni jedného z obchodných reťazcov vyvolala veľký záujem ľudí, predovšetkým dôchodcov. Je to logické, lebo sa boja o svoje zdravie a navyše v tejto neistej dobe je každé euro dobré. A premiér Matovič si z týchto vystrašených ľudí robí srandu. Vo svojom cynickom statuse napísal, že mu “nevychádza”, keď sa niekto ide “ v tlačenici pomaly pobiť kvôli respirátorom, na ktorých ušetrí euro, aby si nimi zdravie chránil”. Toto napísal človek, ktorý dostal krajinu medzi najhoršie krajiny na svete v počte pribúdajúcich úmrtí a ktorý opäť vyhnal ľudí do tlačeníc na zbytočné a nebezpečné plošné testovanie. Matovič nedávno počastoval svojho kolegu vo vláde slovom idiot, ale za tento status si zaslúži toto označenie on sám !

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *