E. Tomáš: Milionár Matovič ako cynický sociálny netvor sa vysmieva seniorom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Premiér Slovenska Igor Matovič na sociálnej sieti sa ukázal ako sociálny netvor, na čo poukazuje poslanec HLAS-SD Erik Tomáš.

Tomáš píše ako sa Matovič na sociálnej sieti sa vysmieva dôchodcom, ktorí zo strachu, ktorým sú jeho vládou, tzv. odborníkmi s podporou médií denne vystavovaní strachu a snažili sa o nákup respirátorov. Takto sa vyjadrovať je na premiéra pod úroveň a prejav jeho aroganstného postoja k seniorom.

Facebook Erik Tomáš:

CYNIK MATOVIČ SA VYSMIEVA VYSTRAŠENÝM DÔCHODCOM

Akcia na respirátory v predajni jedného z obchodných reťazcov vyvolala veľký záujem ľudí, predovšetkým dôchodcov. Je to logické, lebo sa boja o svoje zdravie a navyše v tejto neistej dobe je každé euro dobré. A premiér Matovič si z týchto vystrašených ľudí robí srandu. Vo svojom cynickom statuse napísal, že mu “nevychádza”, keď sa niekto ide “ v tlačenici pomaly pobiť kvôli respirátorom, na ktorých ušetrí euro, aby si nimi zdravie chránil”. Toto napísal človek, ktorý dostal krajinu medzi najhoršie krajiny na svete v počte pribúdajúcich úmrtí a ktorý opäť vyhnal ľudí do tlačeníc na zbytočné a nebezpečné plošné testovanie. Matovič nedávno počastoval svojho kolegu vo vláde slovom idiot, ale za tento status si zaslúži toto označenie on sám !

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *