Emotívne video, ktoré nenechá jedno oko suché. Spomienka na Milana Lučanského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na facebook stránke Milan Lučanský, ktorú spravujú pozostalí po tragicky zosnulom generálovi a ktorá sa za posledné dni neuveriteľne rozrastá dokazuje, že ľudia na žiadne náhody neveria. Na spomenutej stánke sa objavilo emotívne video, ktoré pravepodobne nenechá jedno oko suché. Aj keď je Nový rok a to je skôr čas niečoho nového ako rekapitulovania a spomínania, urobili sme výnimku a video radi dávame do pozornosti.

Dav Dva chce ešte raz aj takto vyjadriť úprimnú sústrasť smútiacej rodine, ktorá v statuse k videu napísala:

Chceme sa poďakovať všetkým z vás, ktorí nám počas uplynulých hodín v tak veľkom počte vyjadrili úprimnú sústrasť. Či poznali Milana osobne ako priatelia alebo len z televízie, každá správa pre nás mnoho znamená…Smútiaca rodina

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Emotívne video, ktoré nenechá jedno oko suché. Spomienka na Milana Lučanského

 • 1. januára 2021 at 11:28
  Permalink

  Nieže výnimku, ale nevyhnutnosť. Stereotypy musia ustúpiť keď je v ohrození postata

  Reply
 • 1. januára 2021 at 19:48
  Permalink

  Zavraždili ho! Junta blázna Magora Igora , začo raz skončí v base, doživotne! Už napáchal spústu zločinov! Najlepšia by bola jeho verejná poprava ! Verím,že sa toho dočkáme!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *