Erik Kaliňák: Mikulec na ministerstvo prijal darmožráčov, ale na Akadémii PZ musia skončiť Blaha s Chmelárom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Podpredseda SMER-SD Erik Kaliňák sa na sociálnej sieti vyjadril k ministrovi vnútra Mikulcovi a jeho praktikám. Kaliňák v statuse poukazuje na to, že kým Mikulec si na miniterstve zamestnal „kamošov a iných darmožráčov“, na Akadémii Policajného zboru museli skončiť dvaja učitelia, ktorí sa netaja ľavicovými postojmi – Ľuboš Blaha a Eduard Chmelár.

Facebook Erik Kaliňák:

MIKULCOVA TOTALITA

Súčasná vláda má plné ústa rôznych klišé, ako bude iná, lepšia a keď sa im nedarí, tak je zase preto, lebo Smer, lebo Fico. Treba však pozerať na konkrétne kroky, ktoré každý deň odhaľujú úbohosť a malosť súčasnej vlády. Tieto slová naposledy použil Robert Kaliňák, keď komentoval príkaz R. Mikulca policajtom, ktorí museli legitimovať všetkých účastníkov pohrebu gen. M. Lučanského v Štrbe (aby im mohli hromadne následne poslať pokuty). Rovnaké slová mi napadli, keď som sa dočítal, že z Akadémie Policajného zboru vyhodili z učiteľských pozícií Eduard Chmelára a Ľuboš Blaha. Pán docent Chmelár bol vždy silným kritikom aj Smeru a našich vlád, ale nikdy by nám nepadlo správať sa tak podlo a nízko, aby sme kvôli politickým názorom vyhadzovali ľudí z práce. Súčasná vláda a špeciálne minister vnútra R. Mikulec sa neštítia konaniu, ktorého sme boli naposledy svedkami za čias hlbokej totality. A argumentácia, že znižujú počty je trápna, keď si R. Mikulec dokázal za posledné mesiace prijať desiatky kamošov a iných darmožráčov na ministerstvo. Veľká hanba Mikulcovi!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


6 thoughts on “Erik Kaliňák: Mikulec na ministerstvo prijal darmožráčov, ale na Akadémii PZ musia skončiť Blaha s Chmelárom

 • 18. januára 2021 at 22:30
  Permalink

  SOLIDARITA S CHMELÁROM A BLAHOM!!!

  NULA
  Nula sa stiahla v páse
  v správnom čase,
  preskočila siedmich
  a na ôsme miesto si sadla,
  takže ho osmičke ukradla.
  Systém je zúfalý,
  niekde sa stala chyba,
  osmička nemá miesto
  a nula chýba.
  Zakrátko nulu odhalili
  a pred číselný súd postavili.
  „I nula je číslo,“
  z nuly vyšlo.
  Sudca na to:
  „Áno, ale len vtedy,
  keď na svojom mieste sedí.“

  Stáva sa, že číslo nepozná svoje miesto,
  a potom je z dvadsať dvesto.
  Len to je správna cesta,
  keď sa každé číslo
  drží svojho miesta.

  Reply
 • 18. januára 2021 at 22:43
  Permalink

  Chlapcovi nikto nepovedal, ze rektorkou je Kurilovska, ctena to pani viceprezidentka nemenej ctenej rektorskej konferencie a spolupartajnicka chlapca Durckera v „Dobrej“ volbe ???

  Reply
  • 19. januára 2021 at 0:44
   Permalink

   Ktorú na rektorku navrhol starý Kaliňák.
   Nuž daj funkciu žobrákov, obserie Ti zľava plot.

   Reply
 • 19. januára 2021 at 8:27
  Permalink

  Pán Blaha a pán Chmelár, ten záver v piesni Venceramos/ búrlivý potlesk/ patrí nielen Reedovi, ale aj Vám; za šírenie humanizmu a morálky v tomto nemorálnom, nehumánnom systéme. Nemusím do detailov so všetkým súhlasiť, ale osobnosti, humanisti, pacifisti, vzdelanci, akými nesporne pán Blaha a pán Chmelár je, patria hore.

  Reply
 • 19. januára 2021 at 10:12
  Permalink

  A viete čo napísal Naď? Vraj: „…je to obrovská strata pre ľudstvo.“
  No to teda je!
  Keby vyhodili Naďa, mnohým by sa uľavilo. Monštrum!!!

  Reply
 • 19. januára 2021 at 13:48
  Permalink

  To je učebnicový príklad toho, čo sa volá „politická perzekúcia“.

  Avšak má to aj druhú stránku veci takpovediac „aké požičaj, také vráť“. Ako to myslím? Nikto normálny nepochybuje, že p. Chmelár a p. Blaha sú značne vzdelaní ľudia. A nielen vzdelaní, oni premýšľajú v horizontoch, ktoré dosť presahujú horizont priemerného Slováka a svoje názory komunikujú, nevnucujú ich iným nasilu, ukazujú len svoj pohľad na veci a nenútia nikoho prijať ich názor za sväté písmo. Oni pripúšťajú aj iný názor a nikoho neprenasledujú (a nerobil to ani Smer SD). Poukazujú iba na problémy, ktoré neoliberalizmus resp. globalizácia nezvláda ale vyhrocuje ich a zároveň zakrýva.
  „Vyhodiť“ týchto pánov z pedagogických miest, na ktorých pôsobili, vyžadovalo zneužiť formálno-právny stav (termín platnosti zmlúv na dobu neurčitú) s veľkou dávkou arogancie, drzosti a tuposti (ignorovať ich erudíciu a potrestať ich za propagovanie odlišného názoru). Tí čo sa posmievajú (Naď, Ďurišová a „ouce vyšinúté“) zjavne chcú, aby sa šíril iba jeden názor (píšte modrým perom, iná farba nebude!). Mohli by si ale uvedomiť toto (a to je tá druhá stránka veci „aké požičaj, také vráť“): Súčasná vláda a ich dosadení protežanti sú takmer analfabeti, plagiátori a prinajlepšom nedovzdelanci („Z pána jen klobouk mají…“). Viete aké ľahké bude vyhodiť takýchto diletantov (potom) z ich zamestnania? Nie, nie, to už nebude perzekúcia a ani pomsta (a ak by takto niekto aj uvažoval, pripomínam Kill Bill a parafrázujem: „Chmelar and Blaha Deserve Their Revenge“ https://www.youtube.com/watch?v=l4L9Yi-lXbo ).
  Oni budú vyhodení za neschopnosť! Palica má vždy dva konce. Dnes ňou bijú oni, zajtra ňou budú bití oni. Netreba sa báť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *