Juraj Draxler: Matovič s Kollárom sú vydierateľní!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bývalý minister školstva Juraj Draxler, predpovedá výmenu premiéra Igora Matoviča, súčasným ministrom obrany Jaroslavom Naďom (obaja OĽaNO).

Ďalej Draxler poznamenáva, že dvaja z troch navyšších ústavných činiteľov sú vydierateľní! Matovič pre jeho dlhodobé psychické problémy a Boris Kollár (Sme rodina) svoju pre mafiánsku minulosť a sexuálne deviácie.

Matovičovi mali k ceste na vrchol dopomôcť podľa Draxlera „kliky okolo formálnych kresťanských združení (sekty), kde sa pohybuje niekoľko osôb s transatlatickými dimenziami“, Kollárovi zase „štruktúry, ktoré sa tu vytvárali pod rúškom potreby zdieľania spravodajských informácií a spoločného boja proti údajným hrozbám z východu.“

Viac sa dozviete vo videu Juraja Draxlera na jeho Facebooku:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *