Juraj Draxler: Pellegrini predviedol hrubý politický amaterizmus

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Exminister školstva Juraj Draxler sa vyjadril k výzve Petra Pellegriniho a avizovanej príprave na zber podpisov k referendu.

Facebook Juraj Draxler:

Nie je to každý deň, čo súhlasím s Robertom Ficom, ale to, čo dnes povedal na tlačovke, môžem pokojne podpísať. Vynadal Petrovi Pellegrinimu za hrubý politický amatérizmus pri „príprave“ petičnej akcie za referendum o predčasných voľbách.

Už sme tu mali podobnú zbrklú akciu pred pár týždňami, to bol fiaskový „elektronický prieskum“, a ja pevne verím, že toto už bolo posledný krát.

Nechcem sa k takémuto straníckemu prekrikovaniu vyjadrovať, lebo je to podľa mňa nedôstojné a kontraproduktívne, ale výnimočne som to teraz urobil. Referendum musí byť nadstraníckou aktivitou. Strany, naopak, majú súťažiť v tom, kto sa ukáže s lepším programom a najmä kompetentnými ľuďmi, nie v tom, kto druhého skôr podrazí. To je všetko.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Juraj Draxler: Pellegrini predviedol hrubý politický amaterizmus

 • 20. januára 2021 at 10:56
  Permalink

  Nesúhlasím s Draxlerom. „Referendum musí byť nadstraníckou aktivitou.“ – Čo presne tým chce povedať? Zrejme to, že referendum ako nástroj priameho výkonu štátnej moci občanov by mali strany torpédovať a bojkotovať…

  Reply
 • 21. januára 2021 at 17:27
  Permalink

  Draxler je čoraz pochybnejší. Spôsob akým funguje a ako sa prezentuje je nedôveryhodný.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *