Juraj Draxler: Pellegrini predviedol hrubý politický amaterizmus

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Exminister školstva Juraj Draxler sa vyjadril k výzve Petra Pellegriniho a avizovanej príprave na zber podpisov k referendu.

Facebook Juraj Draxler:

Nie je to každý deň, čo súhlasím s Robertom Ficom, ale to, čo dnes povedal na tlačovke, môžem pokojne podpísať. Vynadal Petrovi Pellegrinimu za hrubý politický amatérizmus pri „príprave“ petičnej akcie za referendum o predčasných voľbách.

Už sme tu mali podobnú zbrklú akciu pred pár týždňami, to bol fiaskový „elektronický prieskum“, a ja pevne verím, že toto už bolo posledný krát.

Nechcem sa k takémuto straníckemu prekrikovaniu vyjadrovať, lebo je to podľa mňa nedôstojné a kontraproduktívne, ale výnimočne som to teraz urobil. Referendum musí byť nadstraníckou aktivitou. Strany, naopak, majú súťažiť v tom, kto sa ukáže s lepším programom a najmä kompetentnými ľuďmi, nie v tom, kto druhého skôr podrazí. To je všetko.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Juraj Draxler: Pellegrini predviedol hrubý politický amaterizmus

 • 20. januára 2021 at 10:56
  Permalink

  Nesúhlasím s Draxlerom. „Referendum musí byť nadstraníckou aktivitou.“ – Čo presne tým chce povedať? Zrejme to, že referendum ako nástroj priameho výkonu štátnej moci občanov by mali strany torpédovať a bojkotovať…

  Reply
 • 21. januára 2021 at 17:27
  Permalink

  Draxler je čoraz pochybnejší. Spôsob akým funguje a ako sa prezentuje je nedôveryhodný.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *