Nehorázne. Vláda núti ľudí sa testovať, vládny web pritom nefunguje.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Slovensko (18.1.2021) – Vláda SR na včerajšom rokovaní prijala uznesenie vo vzťahu ku celoplošnému testovaniu. Vláda SR týmto rozhodla, že v dátumoch 18.01.-26.01.2021 budú musieť ľudia absolvovať PCR alebo AG test, aby po 27.12. ľudia na základe negatívneho výsledku testu mali väčšiu možnosť pohybu.

Od dnešného rána nefunguje vládna stránka, na ktorej je nevyhnutné sa objednať na testovanie, či už PCR alebo AG testami.

Ako bolo prezentované, proti včerajšiemu uzneseniu hlasovala ministerka pre investície, regionálny rozvoj a informatizáciu SR Veronika Remišová ( Za ľudí). Webová stránka korona.gov.sk, v sekcií objednania sa na testy momentálne nefunguje. Objaví sa na tom oznámenie: ,, Požiadavka o vyšetrenie – registrácie pozastavené“. Ďalej je tam uvedené, že: ,,z technických príčin je formulár dočasne nedostupný, skúste neskôr“.

Vláda Igora Matoviča opäť niečo prijala, neprešlo ani 24 hodín od tlačovej konferencie, kde nové pravidla boli prezentované a prihlásiť sa na testy,ktoré si od ľudí vynucujú je nemožné zo strany občanov pre chyby vládneho webu realizovať.

Pri objednaní sa na PCR test sa vám ukáže na ploche počítača:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne




2 thoughts on “Nehorázne. Vláda núti ľudí sa testovať, vládny web pritom nefunguje.

 • 18. januára 2021 at 11:26
  Permalink

  Ktorý národ by nechal so sebou robiť to, čo robí vláda Testovača so Slovákmi?
  Stačilo by, aby pekári neprišli do práce a vládna mafia by hneď zistila, kto ju živí. Neboli by ani teplé rožky, ani studené.
  Remišová to zahrala na dobrú — ŤAH REMIŠOVOU.
  Naď potichúčky nakupuje radary. a po našej krajine korzujú cudzie vojská.
  Slováci, zobuďte sa!

  Reply
  • 18. januára 2021 at 17:17
   Permalink

   Ale pri tuposti tejto svoloči, ktorá je teraz pri moci som pri ich lockdowne pochopil čo sú „európske hodnoty“ . Likvidujeme cestovný ruch, drobných podnikateľov, holičov, kaderníkov, ľudia zomierajú pre odkladané operácie, ale salóny pre psov, mačky, morské prasce, hady a doma chované potkany musia mať svoje obchody otvorené. lebo tie sú pre túto vládnu chamraď viac, ako človek.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *