V slovenských mestách sa dnes budú konať sviečkové pochody venované generálovi Lučanskému

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Dnes o 14.00 bude posledná rozlúčka v Štrbe, kde sa narodil Milan Lučanský. Takmer v každom meste na Slovensku sa bude v čase začiatku pohrebu od 14.00 hod konať sviečkový pochod na uctenie si pamiatky tragicky zosnulého bývalého policajného prezidenta generála Milana Lučanského

DAV DVA sa vám bude snažiť priniesť informácií a fotiek a videí. Na tomto obsahu sa môžete podieľať aj vy zaslaním fotky alebo videa do správy na našej Facebook stránke: stačí kliknúť na tento odkaz: m.me/magazindavdva, alebo do emailu: dusan.deak17@gmail.com.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *