Posielajte nám svoje články

Nakoľko projekt DAV DVA budujeme ako komunitnú, ľudovú platformu, poskytujeme priestor i vám – čitateľom. Vaše príspevky, ktoré môžete posielať na náš mail dav2dva@gmail.com alebo dav.dva@protonmail.com, pritom nezaraďujeme do zvláštnych čitateľských sekcií (blogov) ako bežné stránky, ale zverejňujeme ich priamo na hlavnej ploche, nakoľko MY VŠETCI SME DAV! Sme veľmi radi, že nám pomáhate vytvárať obsah a upozorňujte na problémy vo svojom okolí.

Naším heslom je „od ľudí – pre ľudí“, teda jedným z našich hlavných cieľov je pravdivo informovať o reálnych problémoch bežných ľudí, vykorisťovaných týmto systémom, medzi ktorých patríme aj my ako redakčný kolektív.

Preto aj vám dávame možnosť, aby ste nám posielali na mail dav2dva@gmail.com alebo dav.dva@protonmail.comsvoje osobné príbehy, negatívne skúsenosti či sťažnosti na zamestnávateľov, informácie o prípadoch nekalého zaobchádzania s pracujúcimi či šikany zo strany úradov a celkovo všetky negatívne skúsenosti s prácou a životom v kapitalizme. Pokiaľ máte vy alebo niekto z vášho okolia podobné skúsenosti s týmto režimom, neváhajte a podeľte sa s nami – pomôžete tak upozorniť na dlhodobo ignorované problémy tohto štátu.

Pochopiteľne, vaše príbehy je možné zverejňovať aj anonymne – teda bez skutočného mena autora či dotknutej firmy (zamestnávateľa). Keby ste si aj neverili pri písaní, môžeme vaše články redaktorsky upraviť alebo pomôcť vám formou rozhovoru (pomocnými otázkami). DAV DVA JE O VÁS!

Môžete nám posielať aj svoju tvorbu, autorské články na tému politiky, ekonomiky, filozofie, ekológie či kulúry, ale tiež básne, koláže, fotografie, videá, a pod. Budeme len radi, lebo nie sme žiaden uzavretý spolok kaviarenských intelektuálov, ale jedni z vás, jedni z DAV-u.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom