Podporte nás

Priatelia, čitatelia, prívrženci, podporovatelia,

činnosť našej iniciatívy sa pochopiteľne nezaobíde bez nákladov a nakoľko sa publikačnej činnosti a občianskemu aktivizmu venujeme z číreho idealizmu a bez podpory akýchkoľvek tajných sponzorov či korporátnych vydavateľstiev, pomôže nám každý jeden cent. Ak máte záujem finančne podporiť tento projekt, svoje príspevky môžete zasielať na nasledovný účet:

IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

ĎAKUJEME!

Peniaze, ktoré takýmto spôsobom vyzbierame, použijeme predovšetkým na tlač a distribúciu printových vydaní nášho magazínu či propagačného materiálu, ako aj na úhradu bežných nákladov, ktoré vznikajú pri našej činnosti (cestovné náklady, úradné poplatky, kancelárske potreby, atď.).

Podporovateľov, ktorí sú ochotní venovať nám časť vlastných financií, si vysoko vážime, preto ak nám pošlete ľubovoľný príspevok, zaradíme vás do užšieho okruhu našej čitateľskej základne – do KOMUNITY DAV DVA. Čo to znamená? Budeme vám posielať pravidelné (štvrťročné) správy o hospodárení, kde si budete môcť prečítať, aké sme mali náklady a na čo sme presne použili vaše peniaze. Aspoň takto sa vám môžeme zavďačiť za dôveru – a napokon, MY VŠETCI SME DAV a projekt DAV DVA je predovšetkým o vás. Je to projekt od ľudí – pre ľudí, ktorého hlavnou náplňou činnosti je náš spoločný boj proti tomuto neľudskému systému, preto každý jeden cent, ktorý nám pošlete, je investíciou do NÁŠHO SPOLOČNÉHO BOJA! Pri prevode nám, prosím, zanechajte (v Správe pre príjemcu) svoju mailovú adresu, aby sme vám mohli posielať spomínaný výpis o hospodárení. Ďakujeme.

 

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom