Docent práva Branislav Fábry sa zastal DAVu DVA a vyvrátil konšpirácie o údajných „konšpiráciách“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Branislav Fábry pre portál Nového Slova píše: V posledných rokoch sme mohli sledovať pokles vplyvu tzv. mainstreamových médií. Niekto by možno predpokladal, že vývoj povedie k tomu, aby sa dané médiá pokúsili zvýšiť svoj vplyv serióznejším spravodajstvom alebo pluralitnejšími diskusiami. Opak je však pravdou a miesto sebakritiky sa iba zostrujú pokusy o hanobenie a nálepkovanie názorových oponentov. … Konspirtatori.sk pri svojich odôvodneniach dezinformáciami nešetria. Pre porovnanie, pri odôvodnení hodnotenia portálu davdva.sk uviedli o mne a mojom článku až päť dezinformácií… Do budúcna bude treba diskutovať o tom, čo viedlo k zániku časopisu Dav dva a umlčaniu niektorých jeho autorov. V záujme plurality na Slovensku je, aby podobný osud nepostihol aj denník Štandard a jeho autorov.

Všetkých 5 dezinformácií vyvracia Braňo Fábry vo svojom článku pre Nové Slovo.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *