Fejtón Ľuboša Blahu: Ďakujem Jančkárovej a Matovičovi

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Milí priatelia, veľmi ste ma potešili vašimi reakciami na dnešnú debatu s Matovičom v Slovenskom rozhlase. Takmer 3 tisíc lajkov a nádherné komenty – ďakujem pekne!

POZRI: Ľuboš Blaha v diskusii RTVS s Jančkárovou a Matovičom

ĎAKUJEM JANČKÁROVEJ A MATOVIČOVI

Rozumiem tomu, že ste znechutení z moderátorky Jančkárovej a z jej skákania do reči a liberálnej nadpráci. Rozumiem aj vašim vtipom z Matoviča – no áno, pilulku mu v ústave zjavne zabudli dať.

Ale tieto veci treba chápať v širšom kontexte. Do žiadneho mediálneho výstupu nemôžete vstupovať prvoplánovo. Vždy si určite cieľ. Dnes som mal Jančkárovú a Matoviča presne tam, kde som ich potreboval mať. A preto im môžem jedine poďakovať.

UŽITOČNÍ IDIOTI

Dnešným cieľom bolo venovať reláciu mojim témam. A z 90% relácia naozaj bola o Blahovi. O jeho statusoch, o jeho údajnom antisemitizme, o tom, čo si myslí o ženách, o tom, čo si myslí o liberáloch…

Tým, že moderátorka robila nadprácu z hľadiska svojho hejtovania – a ona ma zjavne nenávidí – mi urobila obrovskú službu. Lenin tento druh ľudí nazýval užitočnými idiotmi, ja budem jemnejší: Jančkárová bola dnes môj nevedomý pomocníček.

VĎAKA ROZHLASU DNES CELÉ SLOVENSKO VIE PRAVDU O ČAPUTOVEJ

Vďaka jej dobiedzaniu som mohol viackrát zopakovať to, čo doposiaľ mnohí ľudia, čo nie sú na sociálnych sieťach nevedeli – že Čaputová je financovaná z USA cez liberálnu mimovládku. A zároveň som mohol zdôrazniť jej extrémne liberálne postoje a absolútnu nepripravenosť na post prezidenta.

Všetko ostatné je vedľajšie. To, že mi Matovič nadáva do „prasiat“ v priamom prenose, je vítané – každý normálny človek si povie, že Matovič je magor.

To, že Jančkárová preruší Blahu trikrát za vstup, kým Matoviča ani raz – to je v poriadku, každý normálny človek to vidí a automaticky sympatizuje s „utláčaným“ diskutérom.

AGENDA SETTING

Preto – ešte raz, priatelia: rozumiem, že sa vám z Jančkárovej a Matoviča dvíha žalúdok. Ale oni sú hrozne užitoční.

Preto sa im chcem touto cestou poďakovať, že mi dnes umožnili fantastické promo v prime time Slovenského rozhlasu. Ovládli sme to, čomu sa v odbornej literatúre hovorí – agenda setting. Nastoľovanie politických tém.

VENCERÉMOS!

Tým, že tak hrozne nenávidia Blahu a tým, že tak veľmi nenávidia vás, čo ma podporujete, robia školácke chyby. Je na nás, aby sme ich využívali.

Vďaka tomu sme v centre diania. Nastoľujeme témy a ovládame diskusie. Presne takto začínajú revolúcie. Presne takto začínajú veľké zmeny.

Hovorím vám, priatelia – oni to už nemajú pod kontrolou a nechtiac nám pomáhajú. Čaputovej hystéria, rozzúrené článočky liberálnej mafie zo SME a N, útoky Jančkárovej a Matoviča – presne to potrebujeme.

Ako som dnes popoludní po tom, čo som skončil v rozhlase, mohol povedať na besede Spoločnosti priateľov Kuby na Slovensku, medzi ktorými som sa cíti neuveriteľne krásne – sme na dobrej ceste. Vencerémos! Zvíťazíme!

Ďakujem! Priatelia, ste skvelí!

Ľuboš Blaha

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Ohodnotiť článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom