Fejtón Ľuboša Blahu: Ďakujem Jančkárovej a Matovičovi

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Milí priatelia, veľmi ste ma potešili vašimi reakciami na dnešnú debatu s Matovičom v Slovenskom rozhlase. Takmer 3 tisíc lajkov a nádherné komenty – ďakujem pekne!

POZRI: Ľuboš Blaha v diskusii RTVS s Jančkárovou a Matovičom

ĎAKUJEM JANČKÁROVEJ A MATOVIČOVI

Rozumiem tomu, že ste znechutení z moderátorky Jančkárovej a z jej skákania do reči a liberálnej nadpráci. Rozumiem aj vašim vtipom z Matoviča – no áno, pilulku mu v ústave zjavne zabudli dať.

Ale tieto veci treba chápať v širšom kontexte. Do žiadneho mediálneho výstupu nemôžete vstupovať prvoplánovo. Vždy si určite cieľ. Dnes som mal Jančkárovú a Matoviča presne tam, kde som ich potreboval mať. A preto im môžem jedine poďakovať.

UŽITOČNÍ IDIOTI

Dnešným cieľom bolo venovať reláciu mojim témam. A z 90% relácia naozaj bola o Blahovi. O jeho statusoch, o jeho údajnom antisemitizme, o tom, čo si myslí o ženách, o tom, čo si myslí o liberáloch…

Tým, že moderátorka robila nadprácu z hľadiska svojho hejtovania – a ona ma zjavne nenávidí – mi urobila obrovskú službu. Lenin tento druh ľudí nazýval užitočnými idiotmi, ja budem jemnejší: Jančkárová bola dnes môj nevedomý pomocníček.

VĎAKA ROZHLASU DNES CELÉ SLOVENSKO VIE PRAVDU O ČAPUTOVEJ

Vďaka jej dobiedzaniu som mohol viackrát zopakovať to, čo doposiaľ mnohí ľudia, čo nie sú na sociálnych sieťach nevedeli – že Čaputová je financovaná z USA cez liberálnu mimovládku. A zároveň som mohol zdôrazniť jej extrémne liberálne postoje a absolútnu nepripravenosť na post prezidenta.

Všetko ostatné je vedľajšie. To, že mi Matovič nadáva do „prasiat“ v priamom prenose, je vítané – každý normálny človek si povie, že Matovič je magor.

To, že Jančkárová preruší Blahu trikrát za vstup, kým Matoviča ani raz – to je v poriadku, každý normálny človek to vidí a automaticky sympatizuje s „utláčaným“ diskutérom.

AGENDA SETTING

Preto – ešte raz, priatelia: rozumiem, že sa vám z Jančkárovej a Matoviča dvíha žalúdok. Ale oni sú hrozne užitoční.

Preto sa im chcem touto cestou poďakovať, že mi dnes umožnili fantastické promo v prime time Slovenského rozhlasu. Ovládli sme to, čomu sa v odbornej literatúre hovorí – agenda setting. Nastoľovanie politických tém.

VENCERÉMOS!

Tým, že tak hrozne nenávidia Blahu a tým, že tak veľmi nenávidia vás, čo ma podporujete, robia školácke chyby. Je na nás, aby sme ich využívali.

Vďaka tomu sme v centre diania. Nastoľujeme témy a ovládame diskusie. Presne takto začínajú revolúcie. Presne takto začínajú veľké zmeny.

Hovorím vám, priatelia – oni to už nemajú pod kontrolou a nechtiac nám pomáhajú. Čaputovej hystéria, rozzúrené článočky liberálnej mafie zo SME a N, útoky Jančkárovej a Matoviča – presne to potrebujeme.

Ako som dnes popoludní po tom, čo som skončil v rozhlase, mohol povedať na besede Spoločnosti priateľov Kuby na Slovensku, medzi ktorými som sa cíti neuveriteľne krásne – sme na dobrej ceste. Vencerémos! Zvíťazíme!

Ďakujem! Priatelia, ste skvelí!

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *