Fejtón Ľuboša Blahu: IDE IM O PREVZATIE MOCI!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ten pocit, keď si strávil s Kočnerom šesť hodín v srdečnom rozhovore a potom zorganizuješ protest proti štátnej tajomníčke za to, že sa s ním údajne poznala aj ona… Igorko, a to na Mariána žiarliš, alebo čo?

KEĎ ŠESŤ HODÍN PREKECÁŠ S KOČNEROM
A POTOM PROTI NEMU IDEŠ PROTESTOVAŤ

Neboj, nemusíš žiarliť, Jankovská tvrdí, že s Kočnerom nič nemala, zato tvoje stretko s Kočnerom potvrdili obe strany – tak čo, kedy odstupuješ z politiky?

Ale vážne, priatelia: mňa nezaujímajú demonštrácie o troch ľuďoch, ktoré organizuje Matovič a Kiska. Obaja sú politickí zúfalci, potácajú sa na 5-percentnej hranici a zrejme sa nedostanú do parlamentu, lebo ich zožerie Progresívne Slovensko.

MATOVIČ A KISKA – AKO BY VÁS JEDNA MATER MALA

A tak sa dnes postavili pred Ministerstvo spravodlivosti ako dvaja ťuťmáci, ktorí chcú vlastné zločiny prekryť konšpiráciami o iných.

Matovič je známy tým, že zneužil vlastnú matku na daňové podvody. Kiska pri svojich daňových podvodoch zneužil svoju firmu.

Matovič mal kontakty na Kočnera, Kiska na popradskú mafiu. Matovič je milionár, Kiska je milionár. Matovič si údajne u Mikloša vybavil zahladenie svojich daňových podvodov, Kiska sa snažil ovplyvniť vyšetrovanie svojich daňových podvodov u generálneho prokurátora.

Obaja zbohatli za čudných okolností. A obaja túžia po tej istej žene – Veronike Remišovej. Donedávna si kvôli nej nevedeli prísť na meno. Dnes spoločne šaškujú pre ministerstvom. Prosím vás, koho títo dvaja podvodníci zaujímajú?

ZA KUCIAKOVOU VRAŽDOU SÚ TÍ,
ČO DNES ŤAHAJÚ ZA NITKY

Na celej tejto kauze je podstatné niečo celkom iné ako Kiska, Matovič či Čaputová. Oni sú len bábky, ktoré do svojej inscenácie zasadil niekto celkom iný. Niekto, kto stojí za celým týmto divadlom a možno aj za vraždou.

Povedzte – kto má, preboha, na Slovensku moc, aby sa dostal k údajnej Kočnerovej komunikácii a dokázal ňou cez nastrčené médiá a nastrčených politikov mocensky krágľovať nepohodlných ľudí?

KTO MÁ TÚ MOC, ABY ZNEUŽÍVAL VYŠETROVANIE NA POLITICKÉ KRÁGĽOVANIE?

Všetci vieme, že v prípade Kočnerovej Threemy ide o materiál z trestného spisu a jeho zverejňovanie môže zmariť vyšetrovanie. Ako je možné, že sa takéto niečo dostane von? Ako to, že to nikto nevyšetruje? Ako to, že nikto nerieši, že sa takto politicky zneužíva tajný spis?

A navyše nie v celej verzii, ale iba tie úseky, ktoré sa dajú politicky zneužiť proti vláde… Ako je toto preboha možné? Toto sú praktiky mafiánov. A zločincov. A týmto slúžia politici ako Kiska či Čaputová. Toto je skutočný škandál.

FINANCOVAL KOČNER AJ RADIČOVÚ?

Liberálne médiá, ktoré vlastní vieme kto, slúžia tomu, aby sa vytvorila atmosféra, že každý, kto poznal Kočnera, je zákonite zločinec. No lenže, ak naozaj prijmeme túto absurdnú skratku, potom by médiá logicky mali poľovať po všetkých politikoch, ktorých Kočner sám označil za ľudí, s ktorými si tyká.

Citujem z článku v Plus 7 dní z októbra 2018, kedy sa ešte nevedelo, že Kočner je potenciálny vrah a ľudia s ním zjavne ešte normálne komunikovali:

„Droba, Sulík, Krajcer, Miškov, Kollár, Mikloš, Krištúfková, Mika…“.

V Novom čase sa zase v roku 2017 vyznal, že financoval kampaň Radičovej, o jeho financovaní Beblavého SDKÚ som už písal.

O jeho raňajkách so Sulíkoch, na ktorého pokyn lustroval členov SaS som takisto písal.

A jeho rande s Matovičom je asi najvtipnejšia vec na svete, ak uvážime, že Matovič sa dnes pred ministerstvom spravodlivosti hral na najväčšieho Kočnerobijca!

KOČNER VŽDY STÁL ZA SLOVENSKOU PRAVICOU – TOTO SA VÁM ZAKAMUFĽOVAŤ NEPODARÍ, CHLAPCI

Ak budeme lynčovať hlava-nehlava každého, kto poznal Kočnera, títo všetci by mali odísť z politiky. Veď predsa mohli plánovať vraždu Kuciaka! Aspoň takto sa to snažia prezentovať liberálne médiá. Tak čo – ako to, že ešte neodstúpila polka opozície?!

Všetci dobre vieme, o čo tu ide. Pointa je vytvoriť dojem, že Kočner mal niečo spoločné so Smerom. Kvôli tomu niekto mocný v pozadí posúva cez svoje médiá účelovo upravené sms-ky Kočnera.

Pritom každý, kto sleduje politiku, vie, že Kočner bol vždy v pozadí slovenskej pravice. Financoval modrých, dohadoval vysoké posty so Sulíkom, kamarátil sa s Pentou, mojkal sa s pravičiarmi ako Mika či Boris Kollár.

ZACHRÁŇTE BEBLA-WILLYHO!

To, že mu vraj šiblo a nechal zavraždiť novinára, je pre slovenskú pravicu mimoriadne nepohodlné – kto by volil Beblavého, keby sa vedelo, že vrah Kuciaka financoval jeho bývalú stranu?

A tak sa o tom nepíše. Treba sa tváriť, že Kočner mal blízko k Smeru, čo je kolosálny nezmysel.

A novinári sú platení za to, aby sa tvárili, že záleží na tom, čo toto monštrum tvrdí v údajných sms-kách. A ako machruje pred svojou babou. Ale pozor – dôležité je len to, čo tvrdí o smerákoch. Všetko ostatné je tabu.

PREČO SA NEZVEREJNÍ CELÁ KOČNEROVA KOMUNIKÁCIA?

Na verejnú výzvu, aby Denník N zverejnil celú komunikáciu Kočnera a nie len útržky, denník Esetu nereagoval. Logicky – zámer je predsa iný. Toto je kampaň proti vláde. Nejde o pravdu, ide o politiku.

V celom tomto príbehu je len jedna neznáma.

Každému je jasné, že ide o politickú hru – Kuciak bol obetovaný na to,aby sa niekto dostal k moci.

Čaputová, Kiska a Matovič sú len pešiaci, ktorí dostali pokyn, aby išli po smerákoch. Lebo ide o uchmatnutie moci.

Tí, ktorým ide o moc, majú komplicov v polícii aj médiách. A z nejakého čudného dôvodu nikto nevyšetruje, ako môžu unikať informácie z vyšetrovania.

A pritom tieto informácie môže pokojne vyťahovať potenciálny vrah. Alebo niekto, kto toto celé zinscenoval.

Ale to nikoho nezaujíma – aká náhodička.

IDE O PREVZATIE MOCI

Sme pri pointe: toto celé nie je o Jankovskej. Ani o Kočnerovi. Ani o Kuciakovi. Je to o moci. Je to o niekom, kto sa potrebuje zmocniť Slovenska a neváha pritom využiť svoje prachy na to, aby sa dostal k uniknutým informáciám z polície a zneužíval ich v politike.

A teraz prichádza kľúčová otázka. Jediná, na ktorú nepoznám odpoveď: je tento Niekto schopný aj vraždiť? A je Kočner posledný v reťazi?

KTO JE ZA TÝMTO CELÝM? POVEDZ, ZUZKA!

Isté je jedno: celé toto politické besnenie má jedného pána. A tento vie o vražde Kuciaka viac než ktokoľvek na Slovensku. A ja som presvedčený, že Čaputová, Kiska aj Matovič vedia, o koho ide.

Pravda o Kuciakovej vražde raz vyjde najavo. A nezabráni tomu ani Kiska, ani Matovič, ani Čaputová. Raz sa Slovensko dozvie meno ich pána.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


9 thoughts on “Fejtón Ľuboša Blahu: IDE IM O PREVZATIE MOCI!

 • 27. augusta 2019 at 8:40
  Permalink

  A čo takto si posvietiť na Nicholsona s Lipštajnom?
  Inak opäť výborný článok Ľuboš.

  Reply
 • 27. augusta 2019 at 12:04
  Permalink

  Vyzerá to tak, že tá Čaputovej čvarga zatrúbila na útok. Ale dostanú po čuni.

  Reply
 • 28. augusta 2019 at 13:15
  Permalink

  A čo tak sa viac venovať nám, pracujúcim ľuďom? Áno viem , ide Vám o flek v NRSR. Treba očierniť tých, čo sú už čierni dosť. Presviedčate však presvedčených. Viem, že v smetiach ani nočníku Vám to neuverenia, ale aj Vy máte vinu na tom, že vo verejnoprávnom priestore nám vymývajú mozgy jedna radosť. A za naše peniaze.
  Prečo nemáme na Slovensku štátne stavbárske firmy, ktoré by budovali diaľnice, opravovali cesty aj mosty, stavali domy aj nájomné byty? Prečo nemáme štátne poľnohospodárske majetky a podniky, ktoré by zabezpečovali sebestačnejšiu SR v oblasti potravín ? Myslíte, že naša generácia bude žiť naveky a robiť ako otroci aby sa niekto mal dobre? Mladí, vychovávaní týmto systémom už nebudú tak otročiť ako my a ako vidíme sú už oveľa viac ovplyvniteľní ako tí, čo tu niečo vytvorili a tvoria.
  Riešenie? Aspoň 76 poslancov zo 76 okresov a nie vyše 50 z Bratislavy. Skončiť s rodinkárstvom a zaviesť trestnoprávnu zodpovednosť pre všetkých politikov…

  Reply
  • 28. augusta 2019 at 15:23
   Permalink

   Veru tak,
   programy a ich realizáciu nahradili osobné spory. A mydlia sa hlava-nehlava.

   Reply
 • 29. augusta 2019 at 18:56
  Permalink

  Kto to bol KTO pri hlasovaní o zrušení Mečiarových amnestií a milostí v kauze technopol ?KTO ODMIETOL zrušiť amnestiu Kováča na Kočnera ?
  Smeráci to boli !
  Blaha bol PROTI aby sa zrušila milosť udelná prezidentom Kováčom Kočnerovi.
  Stačí si pozrieť hlasovania v NRSR
  5.4.2017

  Tak KTO tu bol roky za Kočnera?
  Blaha a spol.
  Mafia vždy drží spolu.

  A roborníci, zamestananci a ďalší pracujúci?
  Tí sa na kšefty ktoré blaha roky kryje a pdoporuje musia poskladať.

  Blaha nie je ľavica a vy jeho obdivovatelia sa zobuďte.
  Podporujete Mafiu, oligarchiu, najbohatších a ich kšefty so štátom a rozkrádanie Slovenska.
  Budúcu vládu smeru a kotlebu .

  Reply
  • 31. augusta 2019 at 7:27
   Permalink

   Pane, vy aj čítate to , čo píšete?

   Reply
 • 30. augusta 2019 at 8:27
  Permalink

  Mafia chce prevziať moc, ztiaľ čo iná mafia si ju chce udržať. Pána Blahu považujem za hlasný mediálny nástroj jednej z týchto mafii. Zjavne sa snažia, spolu s Robertom Ficom, získať podporu pre svoju mafiu v radách socialistov a komunistov. Zaslúžili by si tiež vypískať a ukázať zdvihnutý prostredník.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *