Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V posledných dňoch sa veľa popísalo a komentovalo o (podľa môjho názoru) teroristickej skupine Zomri, ktorá sa pohybovala po školách s čiernymi kuklami na hlavách, nápadne pripomínajúc ISIS, poučujúc deti o “hodnotách”. Prečo nezasiahlo min. školstva a polícia, to nechápem !?

Ale pekne poporiadku a začnem ruským príslovým :
Kto myslí na rok dopredu, zasadí pšenicu.
Kto myslí na desať rokov, zasadí stromy.
Kto myslí na večnosť, vychováva deti !

Aj keď sa nedá predpokladať, že tie liberálno-fašistické monštrá poznajú nejaké príslovie, podstatu hore uvedeného, však chápu veľmi dobre. Oni chápu, že zlikvidovať štát a štátnosť sa im podarí prostredníctvom likvidácie detí. A to jak svetonázorovo, tak aj fyzicky.

Veď nie nadarmo nasilu nútia akceptovať homosexualitu (zatiaľ) už v detskom veku na školách. Opäť, kde je polícia a školstvo !??
https://cz.sputniknews.com/…/201904239713742-lgbt-se-dosta…/

Ich zásah (likvidácia) do výchovy sa netýka len sexuálnych zvrátenosti, ale aj odbornej výchovy. 

Nech sa ministerstvo v tejto veci usiluje akokoľvek, vždy sa nájde idiot, ktorý bude tento proces narúšať.
https://spravy.pravda.sk/…/509872-rezort-skolstva-mrzi-ze-…/
Tieto liberálne monštrá nechcú za žiadnu cenu pripustiť, že učiteľ/pedagóg, je najdôležitejšou zložkou v organizácii riadenia a usporiadania spoločnosti, ktorý si zaslúži dostávať najvyššiu mzdu. No nie každý môže byť učiteľ.

Treba si uvedomiť, že v rámci výchovy človeka, je treba od detstva vybudovávať v hlavách, adekvátny procesor k jeho veku (v každej epoche jeho vývinu), aby bol procesor neskôr schopný prijať operačnú pamäť, pre budúce softvéry (učivo-poznanie), na riešenie životných okolností. Preto je inklúzia, cesta do stredoveku. Nechcem povedať, že do pekla.

Iste ste si všimli, že nám média podsúvajú Fínsko, ako vzor, ako krajinu s moderným a progresívnym systémom vzdelávania.
https://silavedomia.sk/finsko-sa-stane-prvou-krajinou-svet…/
No nenechajte sa zmiasť. Vedzte, že výsledky sa tam dostavia veľmi rýchlo a bude to nemilé prekvapenie.

To v takej Amerike v školstve už dávno prekročili svoj vzdelávací Rubikon. Žiak ôsmej triedy nedokáže zvládnuť učivo štvrtej triedy. No rodičov to vôbec nevyrušuje, práve naopak. Je možné, že rodičia v ňom vidia budúceho chirurga, tak načo počty?!
https://www.topky.sk/…/Otca-poburila-synova–13–domaca-ulo…

Takže toto je liberálny vzdelávací systém. Vytvoriť človeka, ako tupého biorobota, ktorý sa nedokáže sám dostať zo svojich nastavených programov, na nejakú vyššiu úroveň.

Už nikdy nevoľte liberálov ! Aby vás neoperoval študent s “dobrou” školou.
Ba nevolte ani neskúsených “politikov”.

Článok pôvodne vyšiel na Facebookovej stránke JOTA – Konceptuálna jednota.

Obrázok: CCO/Pixabay

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *