Konferencia budúcnosť družstevníctva I. – Ľuboš Blaha

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prinášame Vám záznam z konferencie Budúcnosť družstevníctva I., kde Ľuboš Blaha (poslanec NR SR nom. SMER-SD) prednáša na tému: Ako dospieť k ekonomickej demokracii. Konferencia sa uskutočnila 28.2.2018 v Priesostoroch múzea rusínskej kultúry v Prešove.

 • V krátkej budúcnosti plánujeme usporiadať ďalšie konferencie na túto tému. Ak máte záujem sledovať aktuálne videá, prihláste sa na odber nášho Youtube kanálu: Iniciatíva DAV DVA

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Konferencia budúcnosť družstevníctva I. – Ľuboš Blaha

 • 6. marca 2018 at 18:47
  Permalink

  Tak toto je ono! Hľadať východiská! Počúvalo sa to veľmi dobre! Zrozumiteľné, poučné, múdre!

  Reply
 • 11. septembra 2018 at 22:18
  Permalink

  Jednoducho zábava.
  Súdruh Blaha chce niečo hovoriť o ekonomickej demokracii. No tú predsa máme. Ale žiaľ trochu obmedzenú, keďže oligarchovia strany SMER majú väčší prístup k predraženým štátnym zákazkám, ako tí ostatní neoligarchovia a neSMER áci. Súdruh Blaha, SMER-ácky spoluzlodej, táraj a tliachač chce niečo zlepšovať… Ale no.. stačí menej kradnúť súdruh Blaha. A ak je SMER ľavica tak ja som pápež.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *