Ľuboš Blaha analyzoval záverečnú prácu Moniky Todovej

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Priatelia, minule to s tou Monikou Tódovou bola iba malá ochutnávka.

V novom videu som si na jej diplomovku špeciálne posvietil. Budete sa chytať za hlavu, za čo táto „najspravodlivejšia“ redaktorka z Denníka N dostala titul… A liberálna mafia ju ďalej kryje!

Pani Tódová – toto neustojíte.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľuboš Blaha analyzoval záverečnú prácu Moniky Todovej

 • 1. februára 2019 at 10:41
  Permalink

  a preco sa teraz sa bavime o diplomovke novinarky, ktora je platena zo sukromych zdrojov? preco blaha nerecenzuje pracu verejneho cinitela, ktory je plateny aj z tvojich dani? wtf?

  Reply
  • 1. februára 2019 at 11:21
   Permalink

   mirka!
   Prečo sa bavíme o diplomovke novinárky? No preto, lebo sa celé Slovensko už mesiace baví o rigoróznej práci pána Danka, akoby sme na Slovensku nemali iné problémy. Pán Blaha sa len zamyslel nad tým, či stínajú hlavy tí praví. A vôbec, je odporné takto štvať človeka…

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *