Ľuboš Blaha o fejkovej neoliberálnej „ľavici“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Štefunko a Beblavý sa spájajú do volebnej koalície. Progresívne Slovensko a Spolu. Prepánakráľa!

A tak sa nám v jednej páchnucej liberálnej guči stretne kaviarenský výkvet Slovenska – štvorica liberálnych extrémistov, ktorí chcú ľuďom ukradnúť Slovensko.

ČERVENÝ KAPITALISTA

Po prvé, chlapčisko, ktorý má podiel vo firmách, ktoré vraj okrádali štát. A hrá sa na protikorupčného bojovníka. To je asi také presvedčivé, ako keď chcel byť Dráčik požiarnikom.

Kedysi náš drahý Ivan písal pre radikálne-socialistické noviny a predstieral, že je ľavičiar; dnes je to ťažký biznismen, ktorý veselo spolupracuje so špinavými firmami a ťažkými neoliberálmi.

SULÍK SI HO EŠTE VYCHUTNÁ

To sú tie smutné príbehy, keď peniaze a biznis zvíťazia nad „pravdou a láskou“.

Stratil tvár pred ľavičiarmi a pravičiari ho aj tak vždy budú mať za komunistu. V kampani môže očakávať, že budú Sulíkovci vyťahovať jeho revolučné červené článočky z Nového Slova a nakoniec ho zradí aj Kiska.

Využijú ťa a odkopnú? Čo to nevidíš, Ivan?

NEOLIBERÁLNA PALMIČKA

Po druhé, uvravený bonzáčik, ktorý si život prešiel ako bavlnkou, pretože tato v divokých 90.rokoch sprivatizoval Palmu. Z toho, čo budoval celý národ za socializmu, si Mirko zaplatil domček, autíčko, vzdelanie a komfort.

A potom išiel slúžiť SDKÚ, kde spolu s Kaníkom oberali dôchodcov o invalidné dôchodky. Áno, áno – Spolu. Spolu s Kaníkom. A teraz spolu so Štefunkom.

Naša Palmička utáraná.

HEROIN-MAN

Po tretie, bývalý ideový líder SaS Martin Poliačik, kovaný pravičiar, ktorý sa okrem chorobnej nenávisti voči Rusku preslávil aj okrídleným výrokom, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani medelínsky narko-kartel – zaspomínajme:

„Čistý heroín je pre telo v zásade neškodná vec. Vytvára síce silnú závislosť, ale človek dokáže nejako fungovať.“

Martinko skúsil heroín aj pervitín, takže on vie. Možno okoštujú aj Ivko a Mirko – aby našim deťom ukázali, že drogy sú fajn. Spolu a progresívne.

No čo – v komiksoch existuje Superman, Spiderman aj Batman, tak prečo by nemohol existovať aj Heroinman?

MALÝ ZLOSTNÝ SOCIÁLNY NETVOR

Po štvrté, zlostný krpec Mihál, ktorý tu počas krutovlády Radičovej chcel znižovať rodinné príspevky aj dôchodky, osekávať pomoc chudobným ľuďom a nezamestnaným… A tak.

Proste, sociálny netvor na úrovni Kaníka a Mikloša. Akurát s napoleonskym komplexom.

RUSOFÓBIA, FET, BIZNIS A MULTIKULTURALIZMUS – TO JE UŽ LEN BUDÚCNOSŤ!

Pri všetkej úcte – toto má byť alternatíva pre Slovensko. Partia arogantných biznismenov a slniečkárskych kaviarenských aktivistov, ktorí nevytiahnú päty z Bratislavy, ako je rok dlhý, majú na účtoch milióny a najradšej by celé Slovensko premenili na americkú džungľu bez akejkoľvek sociálnej ochrany zo strany štátu.

Zato feťáci a vojnoví štváči si v ich politike prídu na svoje. Nenávisť voči Rusku, propagácia heroínu a slniečkárske žvásty o migrácii. Waw.

KISKOVE BIELE KONE

Mirko, Ivko, Maťko, Jožko. Štyria kovaní neoliberáli so sociálnym cítením na úrovni Jacka Rozparovača.

A celému tomuto liberálnemu ohňostroju asistuje Kiska, podvodník z Prezidentského paláca, ktorý potrebuje „biele kone“ na to, aby mohol ďalej slúžiť Američanom, šíriť nenávisť voči Rusku a lobovať za zbrojársky biznis a nadnárodné molochy.

PROJEKT AMERICKEJ AMBASÁDY

Kaviárnici sa spojili – lebo tak to bolo plánované od začiatku v projekte americkej ambasády. Prispeli Eset a ktovie, akí ďalší pochybní oligarchovia.

Kaviareň vyráža do útoku. Máme strach. Obúchajú nám o hlavy kelímky zo Starbucksu.

Chlapci, vy ste to najhoršie, čo slovenská politika ponúka. Spolu proti Slovensku. To ste vy.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Ľuboš Blaha o fejkovej neoliberálnej „ľavici“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *