Ľuboš Blaha opäť o nehoráznom pokrytectve médií

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Polovica zemegule tu najnovšie moralizuje nad Dankom, lebo akože urazil ženu, ale nikto nerieši, že podľa dnes zverejnenej reportáže sa „mladí dostávajú k politike cez stránku Zomri“. Oproti tomu je pomenovanie „cigánočka“ nevinným žartíkom.

„CIGÁNOČKA“ JE SMRTEĽNÝ HRIECH, NO ZOMRI JE COOL – ARE U KIDDING ME?

Ja len, že táto primitívna stránka – Zomri – je plná nenávisti, najťažších vulgarizmov, surového výsmechu a výziev k smrti. Toto nevadí nikomu?

Toto ujo učiteľ, ktorý sa Markíze chválil, ako napísal výzvu za odvolanie Danka, nevidí ako problém? Že jeho študenti, prvovoliči spoznávajú politiku prostredníctvom sociopatickej stránky, ktorá priamo vyzýva k smrti a tvári sa, že je to nevinný humor?

OBCHODNÍCI S NENÁVISŤOU

Zakomplexovaní lúzri v liberálnej bubline. Eštébacke kádrovanie a živelný hejt. Nulová úcta ku staršej generácii, detinské zhadzovanie iných ľudí za ich vzhľad či nadváhu.

Jednostranné politické hejtovanie a jednoduché extrémne odkazy založené na štvorslovných meme, bez akejkoľvek hlbšej myšlienky či silnejšieho odkazu.

Len prachsprostý pubertálny výsmech. Na ktorom si niekto vystaval kráľovský biznis. Ako sa volal ten film? Obchodníci so smrťou? Výstižné…

TÍTO CHCÚ MORALIZOVAŤ?

A cez toto sa mladí dostávajú k politike. Toto je ten slávny slovenský liberalizmus. No výborne! To je zhruba rovnako progresívne ako Mein Kampf.

Mne to môže byť jedno, mne každý trápny hejt z tejto pubertálnej stránky zvyšuje rating, ale keď už tu chce niekto moralizovať nad výrazmi ako „cigánočka“, tak nech, preboha, nelajkuje hrubé nadávky a anonymné osočovanie – lebo inak môže tak akurát držať ústa a nie moralizovať.

EXTRÉMIZMUS LIBERÁLNYCH DECIEK

Ale sranda je, že liberálne médiá sa už roky prežehnávajú nad nárastom krajnej pravice u mládeže a pritom úplne ignorujú, že extrémizmus rastie najmä medzi liberálnymi deckami – pretože extrémizmus nie je to, keď niekto použije slovo „cigán“, ale to, keď niekto nenávidí, anonymne ponižuje a sociopaticky šíri zlobu voči iným, či im nebodaj želá smrť. Iba idiot toto môže považovať za humor.

Ak chce niekto viac morálky v slovenskej politike, tak v prvom rade nelajkujte tie natupšie prasatá v kyberpriestore a strčte svojim deckám do ruky knihu, lebo im už z tých memečiek dočista prepne.

MENTÁLNI NACISTI

Generácia sociopatov s piatimi počítačovými životmi, svetonázorom zhrnutým do jedného morbídneho obrázku a s prirasteným mobilom k ruke – to už je len budúcnosť, bravó!

Opice bez empatie, bez solidarity, bez sebaúcty. Žiadna zodpovednosť za vlastný štát, žiadne sociálne cítenie. Otupené stádo, ktoré sa rozpustilo zabáva na hejtovaní ľudí s iným názorom a systematicky ponižuje generáciu svojich rodičov, ako aj všetko, čo je slovenské. Toto sú followeri stránky Zomri, gratulujem.

Ak toto má byť spôsob, ako sa mladí ľudia na Slovensku dostávajú k politike, tak nám tu rastie generácia mentálnych náckov, ktorí možno nebudú stavať koncentráky pre Židov, ale radi ich postavia pre každého, kto má iný názor. Toto je problém Slovenska a nie prostoreký Danko.

PRESTAŇTE PONIŽOVAŤ ŽENY

Rovnako absurdné sú patetické výzvy liberálov o tom, ako sa v politike nemajú používať expresívne výrazy proti ženám. Dnes som sa takúto kázeň dočítal v Denníku N.

Preboha, nič nie je voči ženám ponižujúcejšie, ako sa tváriť, že si zaslúžia v politike osobitý prístup, akoby neboli rovné s mužmi, ale akoby boli nejako postihnuté, hendikepované, menejcenné – akoby sa nevedeli o seba samé postarať za to, že majú iné pohlavie. To čo je za šovinizmus?!

Vyhradíme im miesto pre vozíčkarov? A vymyslíme pre ne špeciálny slovník? To je tá rovnosť, za ktorú sme stáročia bojovali? Bože, to je aké nepochopenie emancipácie – ukrutný fail!

MORALIZOVANIE ŽENÁM NEPOMÁHA

Nikto viac ženám neubližuje ako tí, čo vypúšťajú takéto moralizujúce rečičky. Vždy som veril v rovnosť mužov a žien. A myslím si, že každá sebavedomá žena sa musí ohradiť voči tomuto šovinizmu, ktorý predvádza Denník N.

Ženám pomôžeme tým, že odstránime štrukturálne neprávosti, ako sú nižšie mzdy či tzv. dvojité bremeno, ale určite nie tým, že ich budeme v politike ovievať ako krehké kvetinky. Takúto hlúposť môže napísať iba nejaký liberálny popletenec.

LIBERÁLNA FALOŠ

Liberálna morálka je nekonečne falošná. Od rána do večera ponižujú pracujúcich ľudí, obhajujú vojny, šíria nenávisť voči iným názorom, lajkujú hejterské stránky a rozsievajú ten najextrémnejší individualizmus. Ale popri tom moralizujú, popri tom rozdávajú rozumy.

Väčšine Slovenska je už z tejto liberálnej pretvárky zle. Ten natlakovaný hrniec čoskoro vybuchne a moralizujúcej bratislavskej kaviarni sa to nebude páčiť. To bude život a nie meme. Až vám kávička zabehne, decká.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Ľuboš Blaha opäť o nehoráznom pokrytectve médií

 • 29. januára 2019 at 9:27
  Permalink

  Dookola o tom istom – odpútavanie pozornosti od zodpovednosti
  vlády a blahu za stav SLOVENSKA !!!
  blaha je antisystémový ? nie on je prokapitalistický !
  blaha je základný kameň nášho kapitalisticko korupčno oligarchického systému, ktorý máme na SLOVENSKU roky

  usa stíhačky tie najmodernejšie bude mať usa, katar a slovensko !
  nikto iný
  miliardy na zbrojenie armády = kšefty na zarobenie SVOJICH
  8×8, 4×4, húfnice zuzana, 250 mil. na migy, len a len kšefty

  neriešenie zdravotníctva, školstva, vedy, štátnej správy
  korupcia všade a to za vlády ktorú blaha podporuje a bráni roky
  bol to blaha antiglobalista čo hlasoval aby sem oveľa ľahšie prišli
  „zahraniční zamestnanci“ mimo EU = to je plná podpora globalizmu a kapitalizmu a s ľavicovosťou to nemá ani zrko spoločného
  je to PROTI našim zamestanacom ktorým zostanú nízke platy
  ..
  blaha verí a spolieha sa že jeho sympatizanti žerú seno
  lebo ako nazvať že to čo kritizuje v usa, francúzsku, a všade okolo nás
  o tom ISTOM slovenskom mlčí, kryje to a ochraňuje
  on svojimi hlasovaniami podporuje a ochraňuje najbohatších na slovensku
  lebo to sú zakladatelia a sponzori smeru

  je to blaha a jeho podporovatelia čo sú slepí a chluchí k tomu
  ako sa u nás cicia štát mafiou, ako sa kradne, klame , korumpuje
  ako sa chudoba zvyšuje a bohatí bohatnú rýchlejšie a z nášho spoločného = štátneho TO NIE JE nič ľavicové držať sa koryta a mať funkcie a platy
  TO je súčasť kolaborácie s kapitalizmom a kapitalistami

  Reply
 • 29. januára 2019 at 19:07
  Permalink

  Úplne súhlasím so všetkým, čo sa vyššie povedalo o Zomri. Nie je to žiadna nevinná recesia. Presne z rovnakého mentálneho podhubia vyrástli tí, čo 2. 5. 2014 premieňali svoje slová na činy v Odese.
  Presne v ten deň stratila oficiálna Európa svoju ľudskú tvár.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *