Ľuboš Blaha uvedie do života knihu Antiglobalista

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Milí priatelia, zajtra (v stredu) o 18:00 budem na Klube Nového slova na Gunduličovej ulici v Bratislave uvádzať do života svoju novú knihu ANTIGLOBALISTA. Keď sme kedysi v kapele uvádzali do života nové albumy, hovorili sme tomu „krst“, tak snáď sa nikto neurazí – pozývam vás na „krst“ knihy! „Krstnými rodičmi“ Antiglobalistu budú okrem tých najvzácnejších – mojej mamy a otca – aj moji vzácni učitelia a kamaráti Laco Hohoš, Jožko Lysý a Miro Peknik. „Krstiť“ sa bude kubánskym rumom! Na mieste sa žiaľ knižka nebude predávať, pretože tam nie je pokladňa. Ale ak máte záujem, knihu si môžete kúpiť cestou, v kníhkupectve SAV na Štefánikovej ulici. Rád vám ju podpíšem. Teším sa na príjemne diskusie o globalizácii a ľavicovom myslení. Krásny deň 


Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľuboš Blaha uvedie do života knihu Antiglobalista

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *